Seminar

Euroopa Parlamendi Büroo seminar õpetajatele

Tasuta seminar Euroopa Liidu käsitlemisest õppetöös - 28. veebruaril 2020 Tallinna Ülikoolis

28.02.2020 kell 09.30 - 17.00

Euroopa Parlamendi Büroo koolituspäev õpetajatele

linn / alev / alevik / küla
vegan / taimetoit / allergiad vms
laieneb väljastpoolt Tallinna tulevatele osalejatele

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Lugupeetud õpetajad ja haridustöötajad

2020. aasta alguses avab Tallinna kesklinnas uksed Euroopa Elamuskeskus. Uus külastuskeskus on ennekõike suunatud kooliõpilastele, kes keskust külastades saavad ülevaate Euroopa Liidus päevakorral olevatest teemadest, Euroopa Liidu asutuste igapäevatööst ning võimaluse kogeda Euroopa tasandil otsuste tegemist, asudes põnevas matkemängus Euroopa Parlamendi liikme rolli.

Selle sündmusega seoses kutsub Euroopa Parlamendi büroo Eestis koostöös Tallinna Ülikooliga Teid osalema Euroopa Liidu teemade õpetamist käsitleval seminaril Tallinna Ülikoolis 28. veebruaril 2020 algusega kell 9:30.

Seminaripäeva esimeses pooles antakse ülevaade 2019. aasta Euroopa valimiste tulemustest ja sellele järgnenud arengutest ning toimub arutelu Euroopa Liidu tuleviku teemal. Pärastlõunal tutvustatakse õppematerjale, noorteprojekte ja uut külastuskeskust Tallinnas. Päeva lõpetuseks saavad soovijad tutvuda interaktiivse matkemänguga.

Päeva modereerivad Catlyn Kirna (Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste instituut) ja Mare Oja (Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste instituut).

Praktiline info:
Osalemine on TASUTA. Osalejatele pakutakse tervituskohvi ja sooja lõunasööki. Kõigile väljaspoolt Tallinnat tulevatele osalejatele hüvitatakse taotluse alusel seminarile tulemisega seonduvad ühistranspordikulud.

Registreeri siin - kohtade arv on piiratud!