Tallinna Ülikooli hinnatud õppejõud aastal 2020

Tallinna Ülikool tunnustab neid, kes on õpetamises teaduspõhised, loovad koostöise keskkonna, toetavad õppija arengut ja kohtlevad teda austusega, aga jagavad oma õpetamispraktikaid ka kolleegidele, visiooni „Mina muudan õppimist“ kandjatena.

bänner

Tänavu pälvivad tiitli "Mina muudan õppimist" ÜTI teadur Tiina Tambaum, TÜHI lektor Merilin Aruvee, Haapsalu kolledži külalislektor Laura Hein, HTI lektor Halliki Põlda, DTI lektor Kairi Osula, BFM-i nooremteadur Michael-Andrew Keerdo-Dawson ning LTI dotsent Eda Heinla.

Silmapaistva juhendaja tunnustuse pälvivad ÜTI professor Merike Sisask, TÜHI dotsent Carlo Cubero Irizarry ja HTI dotsent Maire Tuul. Silmapaistvad õppekava kuraatorid on Ketlin Ruukel-Ikkonen TÜHIst, DTI lektor Anna Šeletski, BFMi professor Anastassia Zabrodskaja ja LTI dotsent Ene Lind.

Silmapaistvamateks õppekava partnerlussuhete loojateks ja hoidjateks tunnistati ÜTI teadur Leen Rahnu DTI lektor Silvi Metsar, rahvusvahelistumisse panustajaks HTI lektor Meidi Sirk. Aasta haridusinnovatsiooni kategoorias tunnustati HTI nooremteadurit Jaanika Leostet.

Loe lähemalt