2018

„Mina muudan õppimist“ visiooni kandja kategooria:          

  • dotsent Tiiu Kaljas (DTI); lektor Kristi Laanemäe (BFM); lektor Tiiu Tammemäe (HTI)            

Silmapaistva juhendaja kategooria:            

  • dotsent Tiina Andreas (BFM); professor Krista Kerge (TÜHI); lektor Joe Noormets (LTI); lektor Tiina Pajuste (ÜTI); lektor Lehte Tuuling (RK); õpetaja Liina Viiret  (HK)            

Silmapaistva õppekava kuraatori kategooria:            

  • dotsent Eneken Laanes (TÜHI); dotsent Mari-Liis Jakobson (ÜTI); õpetaja Hele Leek-Ambur (HK); lektor Aira Lepik (DTI); lektor Hagi Šein (BFM); nooremteadur Marko Vainu (LTI); dotsent Tiia Õun (HTI)            

Õppekava partnerlussuhete looja ja hoidja kategooria:            

  • professor Eve Kikas (LTI); dotsent Maris Saagpakk (TÜHI)            

Rahvusvahelistumisse panustaja kategooria:            

  • lektor Zsolt Bugarszki (ÜTI); professor Eve Eisenschmidt (HTI)            

Aasta haridusinnovatsiooni kategooria:            

  • dotsent Katrin Aava (BFM); lektor Katrin Karu (HTI)            

ELU programmi preemiad:            

  • Parima ELU visuaaliga projekt "Educational Game Project 2017", juhendaja Martin Sillaots ja tema projektirühm KIMP: Manisha Khulbet, Maria Laanejärve, Lemmo Tensokit, Eeva Vilsonit, Eduard Välit, Felix Yarotskyit.          
  • ELU õppeaine arendamisse panustamise eest
    ELU nõukoja liikmed: Kai Pata, Larissa Jõgi, Katrin Aava, Silver Sternfeldt, Andres Jõesaar, Catlyn Kirna.

2016
Üld- ja tugiained: Olev Räisa
Haridusuuendus: Meidi Sirk
Digi- ja meediakultuur: Romil Rõbtšenkov
Kultuurilised kompetentsid: Piret Viires
Terve ja jätkusuutlik eluviis: Piret jamnes
Ühiskond ja avatud valitsemine: Eve-Liis Roosmaa 

2015
Üld- ja tugiained: Aita Taiger 
Humanitaaria valdkond: Natalia Netšunajeva 
Kunstide valdkond: Angela Arraste 
Loodus- ja täppisteadused: Valdeko Palginõmm
Sotsiaalteaduste valdkond: Catlyn Kirna 
Tervise valdkond: Karmen Toros
Kasvatusteaduste valdkond: Kerstin Kööp 

2014
Üld- ja tugiainetes: Mati Heidmets
Humanitaaria valdkond: Paul Rüsse
Kunstide valdkond: Jaana Kormašov
Loodus- ja täppisteadused: Tiiu Koff
Sotsiaalteaduste valdkond: Matthew Crandall
Tervise valdkond: Koidu Saia
Kasvatusteaduste valdkond: Sirje Piht

2013
Üld- ja tugiainetes: Sirle Kivihall
Humanitaaria valdkond: Merle Jung
Kunstide valdkond: Linda Elken
Loodus- ja täppisteadused: Madis Lepik
Sotsiaalteaduste valdkond: Tiia Tamm
Tervise valdkond: Natalia Cherneyko
Kasvatusteaduste valdkond: Tiia Õun