Õpingud

BFMi magistriõppest huvitatud sisseastujatele toimuvad infotunnid

Infotunnid leiavad aset aprilli viimasel ja mai esimesel nädalal ning on erialaspetsiifilise sisuga. Lihtsama osalemise eesmärgil korraldame infotunnid Zoomi keskkonnas.

magistriõpe film, meedia ja kunstid

tutvustame infotundides konkreetse õppekava ülesehitust ning ka selle sisulist poolt. Lisaks anname kindlasti veidi siseinfot, milleks peaks kandidaat vastuvõtueksamil valmis olema. Kõikidel infotunnis osalejatel on ka võimalus küsimusi küsida ja oluliste teemade üle ülikooli esindajatega arutleda. Igas infotunnis osaleb õppekava juht ning temaga kaasa palutud inimesed, kelleks võivad olla õppejõud või praegused või endised tudengid.

BFMis toimub sisseastumine magistri tasemel sel aastal kuuele õppekavale. Infotundi ei toimu koreograafia õppekaval, kuid küsimuste korral on potentsiaalsed kandidaadid oodatud küsimusi esitama õppekava juhile e-posti teel. Ülejäänud õppekavade infotundidesse on huvilised oodatud registreeruma erialade lehekülgedel:

Ekraanimeedia ja innovatsioon

Kommunikatsioonijuhtimine

Kunstiõpetaja

Muusikaõpetaja

Nüüdismeedia

Avalduste vastuvõtt toimub sel aastal 15.–29. juunini infosüsteemis SAIS. Vastuvõtueksamid toimuvad ülikoolis perioodil 1.–11. juuli.