Tule ja anna oma panus – liitu TLÜ tiimiga EASL-i aastapäeva turniiril!

13. mail 2022 toimub Tartu Ülikooli spordihoones juba traditsiooniks saanud Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) aastapäeva turniir. Kui sina, hea TLÜ õppejõud/töötaja, oled valmis esindama Tallinna Ülikooli tänavusel EASL-i aastapäeva turniiril, anna oma soovist teada töötervise spetsialistile Reilika Muulile.

2021. aasta TLÜ sportlik tiim

Eesti Akadeemilise Spordiliidu aastapäeva turniiri üks eesmärke on ergutada kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate ning spordiklubide töötajate spordiharrastust ja teadvustada EASL-i tegevust kõrgkoolides ja ametkondades ning tähistada liidu loomise aastapäeva.

Reedel, 13. mail on kavas võistlused korvpallis, võrkpallis, males, lauatennises, sisesõudmises ja korvpalli vabavisetes. Kas sina oleksid sportliku tlükana valmis esindama oma ülikooli EASL-i aastapäeva turniiril ühel (või mitmel) eelpool nimetatud aladest? Kui jah, siis anna sellest märku Reilika Muulile, millisel alal kaasa lööksid. Kui tunned mõnda kolleegi, kes samuti võiks turniiril osaleda, edasta uudis temalegi.

Ootame osalussoove liituda TLÜ tiimiga hiljemalt neljapäeva, 14. aprillini.