Tallinna Ülikoolis algab liikumiskuu

Maikuu on Tallinna Ülikoolis liikumiskuu. Tänavu saab osa võtta kolmest erinevast võistlusest.

Liikumiskuu 2021

Tallinna Ülikool on terve ja jätkusuutliku eluviisi eestvedaja ning kutsub kõiki töötajaid ja tudengeid osalema sportlikus liikumiskuu väljakutses. Liikumiskuu eesmärk on suurendada igapäevast aktiivsust ning liikuda maikuus värskes õhus senisest rohkem. Seejuures ka kaloreid kulutada!

Liikumiskuul osalemiseks on tarvis nutitelefoni või aktiivsusmonitori, mis võimaldab kogutud kilomeetreid fikseerida.

Osalejad saavad valida kolme erineva võistluse vahel:

• TLÜ jooksuhunt, mis on jooksjatele;
  • TLÜ rattahunt, mis on jalgrattturitele;
  • TLÜ uithunt, mis on neile, kes teevad tervise- või kepikõndi, mängivad (ketta)golfi, matkavad vms.

PS! Sinu füüsiline seisund mõjutab oluliselt sinu emotsionaalset ja vaimset heaolu! Seetõttu soovitatakse ühes päevas aktiivselt liikuda vähemalt 30 minutit. Pärast liikumist värskes õhus on hea enesetunne garanteeritud!

Juhised väljakutsega liitumiseks

1. Kliki SIIA ning registreeri ennast liikumiskuu osalejaks. Sinu andmed kantakse väljakutse keskkonda ühe tööpäeva jooksul.

2. Kui oled väljakutsega liitunud, siis enne liikuma asumist:

• muuda oma GPS seade aktiivseks;
  • ava liikumisrakendus enda seadmel;
  • vali tegevus, nt jooks, kõnd, rattasõit (vt täpsemalt väljakutse alt, millised tegevused lähevad arvesse) ja vajuta alustamise nuppu.

3. Mine meie ürituse lehele Goandrun keskkonnas ning lisa enda nime alla oma tulemus.

NB! Nädala arvestuses osalemiseks tuleb eelneva nädala kilomeetrid süsteemi lisada pühapäeva õhtuks! Parimate liikujate nimed ja tulemused avalikustatakse väljakutse infokanalites.

* Üksuse tunnused: BFM, DTI, HTI, TYHI, LTI, YTI, HK, AR, TUGI (kõik tugiüksused võistlevad üheskoos).

Võistlus on küll töötajatele ja tudengitele ühine, kuid autasustame siiski iga kategooria kolme parimat töötajat ja kolme parimat üliõpilast.

Küsimuste korral:

Reilika Muuli (Personaliosakond – töötajate kontakt)
Ringo Lips (Spordiklubi – üliõpilaste kontakt)