Teadussündmus

Tallinna Ülikooli Teadusnädala "Teaduslaborite ringkäik"

Oled sa kunagi mõelnud mida tehakse Tallinna Ülikooli teaduslaborites? Tallinna Ülikooli Teadusnädala raames avame Sulle Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi molekulaarteaduste laborite uksed. 

21.09.2021 kell 10.00 - 10.45

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule vaata oma silmaga, mis meie laborites toimub ning tutvu meie uurimisvaldkondade ning teadustöödega. Hea koht, kus koguda mõtteid ning saada inspiratsiooni tulevase uurimistöö teemaks.

Osalema ootame 8 - 12 klassi kooliõpilasi koos õpetajate ja/või lapsevanematega. Korraga saame vastu võtta kuni 25 õpilasest koosneva rühma. 

Ringkäiku viib läbi Tallinna Ülikooli teaduslaborite koordinaator Krinsli Pius ja analüütilise biokeemia eriala doktorant Amal Dharmapriya. Ringkäik toimub nii eesti ja inglise keeles.

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi laborikomplekside näol on tegu maailmatasemel teaduse tegemise infrastruktuuriga. Suur osa Tallinna Ülikooli molekulaarteaduste alasest eksperimentaalsest uurimis- ja arendustööst viiakse läbi loodus- ja terviseteaduste instituudi molekulaarteaduste laboris. Viimastel aastatel on pidevalt kasvanud erasektori huvi molekulaarteaduste alase kompetentsi vastu. Ülikooli teadlased on edukalt osalenud mitmetes sellesuunalistes arendusprojektides, sh on koostöös Tallinna Ülikooliga välja töötatud Berrichi kosmeetikatoodete sari, osaleti Turbliss OÜ toodete arendusprotsessis ning välja on töötatud õlleselitajaid Kanada korporatsioonile Lallemand Inc.

Osalemiseks tuleb eelregistreerida, palun pöördu teaduskorralduse spetsialisti Kersti Pado poole: (+372 6409 145; kersti.pado@tlu.ee).

Üritusel osalemisel on kohustuslik kanda kaitsemaski ning liikuda võimalusel hajutatult.


Vaata ka teisi Teadusnädalal toimuvaid sündmusi siit.

Bänner