Teadussündmus

Tallinna Ülikooli Teadusnädala töötuba "Keemia ja füüsika hõbepeegli laternas" (grupp on täitunud)

Kuidas on võimalik saada erinevaid peegelpindasid? Kuidas töötab LED? Seda kõike käsitletakse töötoas, milles tutvutakse peegelpindade valmistamise ja kasutamise ajalugu.

20.09.2021 kell 15.00 - 16.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule vaata oma silmaga, mis meie laborites toimub ning tutvu meie uurimisvaldkondade ning teadustöödega. Hea koht, kus koguda mõtteid ning saada inspiratsiooni tulevase uurimistöö teemaks.

Töötoas valmistatakse keemilise reaktsiooni abil hõbepeegli latern ning uuritakse selle füüsikalisi omadusi.

Osalema ootame 8 - 11 klassi kooliõpilasi koos õpetajate ja/või lapsevanematega. Korraga saame vastu võtta kuni 15 õpilasest koosneva rühma.

Töötuba viivad läbi Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi füüsika dotsent Erkki Soika ning loodus- ja terviseteaduste instituudi keemia didaktika lektor Katrin Soika

Osalemiseks tuleb eelregistreerida, palun pöördu teaduskorralduse spetsialisti Kersti Pado poole: (+372 6409 145; kersti.pado@tlu.ee).

Üritusel osalemisel on kohustuslik kanda kaitsemaski ning liikuda võimalusel hajutatult.

Vaata ka teisi Teadusnädalal toimuvaid sündmusi siit.

Bänner