Tallinna Ülikool ootab kandidaate kirjandusauhinnale

Tallinna Ülikool kuulutas välja 2022. aasta kirjandusauhinna kandidaatide esitamise. Konkursile saab nomineerida ülikooli töötajate, üliõpilaste ja vilistlaste teosed, mis on ilmunud vahemikus 1. jaanuar 2022 kuni 28. veebruar 2023.

TLÜ kirjastus
TLÜ kirjastuse teosed

Auhind antakse välja kolmes kategoorias: eraldi raamatuna avaldatud algupärane ilukirjandusteos, ajakirjanduses ilmunud ilukirjanduslik lühipublikatsioon (lühijutt või luuletused) ja ilukirjandusliku teose tõlge.

Kandidaate saab esitada 31. märtsini ülikooli kodulehel ning seda saavad teha ülikooli akadeemilised üksused, professorid ja varasemad kirjanduspreemia laureaadid. Võitjad selgitab välja žürii, kuhu tänavu kuuluvad Saara Lotta Linno, Rebekka Lotman ja Mihhail Trunin ning mullused laureaadid Epp Annus ja Mart Kangur.

Kirjanduspreemia võitjate autasustamine toimub juunis, Tallinna Ülikooli kullamäe kuldamise tseremoonial.

Rohkem infot ülikooli kodulehel.

Küsimuste korral:
Rebekka Lotman