Tallinna Ülikool pakub ukrainlastele tasuta õppekohti

Ukrainlastel on võimalik ka sel aastal alustada Tallinna Ülikooli ingliskeelsetel erialadel õpinguid tasuta. Sisseastumisavaldusi saavad ukrainlased esitada pikendatult 1. juunini 2023.

Fotol hoiab inimene väikest Ukraina lippu

„2023/2024. õppeaastal vastu võetud tudengitele on tagatud tasuta õpe ning ülikooli soov on pakkuda seda ka järgmistel õppeaastatel sisseastujatele,“ ütles õppevaldkonna juht Helen Joost. Ta täpsustas, et tasuta õppimisvõimalust pakub ülikool neile Ukrainlastele, kes ei oma Eestis pikaajalist elamisluba.

Lisaks õppemaksule ei nõua ülikool Ukraina kodanikest kandideerijatelt ka dokumentide menetlustasu nagu on nõutud teistel välisriikidest tulevatelt üliõpilaskandidaatidelt. Samuti teostab ülikool ise haridustõendavate dokumentide tõlkimise, kui see on vajalik.
Ukrainlased saavad Tallinna Ülikoolis õppimiseks dokumente esitada kuni 1. juunini 2023.

Küsimuste korral: admissions@tlu.ee

Rohkem infot