Teade

Tallinna Ülikooli Podcasti neljas osa pühendatud rohelisele kuule

Ingliskeelse taskuhäälingu neljanda saate nimi on „Miks mesilased olulised on?“ ning külaliseks on LTI professor Liisa Puusepp. Saade on pühendatud TLÜ rohelisele kuule.

Mesilased

Saates tuleb juttu, millist olulist rolli mängivad mesilased meie hommikusöögi juures, mis on tolmlemise koridorid ning miks on Liisa Puusepal Tallinna Ülikooli katusel 100 000 mesilast.

„Mesilaste tähtsuse kirjeldamiseks alustan tavaliselt hommikusöögist. Kui mõtlete hommikusöögi peale, siis mis teil täna oli? Näiteks jogurt, maasikad, puder, jõhvikad, banaan ja kohv piimaga. Kui mõtlete kõigi nende väikeste elementide peale, olid kõik need väikesed elemendid teie laual tänu mesilastele. Nemad on putukate seas kõige olulisemad tolmeldajad,“ lisab Puusepp.

Kuula taskuhäälingut:

Spotifys