Ülikool ootab rektorikandidaate

Tallinna Ülikoolis algas rektori valimine ajavahemikuks 15. mai 2021 – 14. mai 2026.

Terra maja

Kandidaate saab esitada 2. novembrini, valimiskogu teeb otsuse 1. veebruaril 2021. Tegemist on korralise valimisega, kuni uue rektori inauguratsioonini juhib Tallinna Ülikooli rektori kt Priit Reiska.

Tallinna Ülikooli rektori ametikohale võib kandideerida isik, kes on või on olnud valitud professori ametikohale. Kandidaatide esitamise õigus on Tallinna Ülikooli instituutide, kolledži ning asutuse nõukogudel, vähemalt kolmel ülikooli nõukogu liikmel ühiselt, vähemalt üheksal ülikooli senati liikmel ühiselt ning ametis oleval rektoril.

Rektori valimist korraldab viieliikmeline toimkond, mille juhiks määras ülikooli nõukogu professor Mati Heidmetsa.

Ettepaneku kandidaadi ülesseadmiseks koos kandidaadi sobivuse põhjenduse ja oluliste elulooliste andmetega palume saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile: valimistoimkond@tlu.ee.

Täiendav info akadeemiliselt sekretärilt telefonil 5345 2111 või akadeemilinesekretar@tlu.ee.

Vaata rektori valimiste veebi