Vabariigi presidendi avalike suhete nõunikuks saab Indrek Treufeldt

Valitud president Alar Karis teatas 20. septembril, et tema avalike suhete nõunikuks saab Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi (BFM) teleajakirjanduse dotsent Indrek Treufeldt.

Vabariigi presidendi avalike suhete nõunikuks saab Indrek Treufeldt
foto: err

Alates 2007. aastast Tallinna Ülikooli BFM-is teleajakirjanduse õppejõuna töötav Indrek Treufeldt ütles, et läbirääkimised valitud presidendiga algasid paar nädalat tagasi. „Me alustasime juttu akadeemilisel pinnal, sest oleme mõlemad kõrgharidusega tihedalt seotud. Natuke pidasime nõu ning mõtlesime ja nii sellise otsuseni jõudsimegi,“ ütles Treufeldt.

Treufeldt plaanib nõuniku rolli kõrvalt jätkata tööd ka õppejõuna. „See tuli meil Alar Karisega kohe jutuks, et kasvõi vähene koormus õppejõuna peaks jätkuma, sest see toetab ka nõuniku töö tegemist,“ ütles Treufeldt ning lisas, et küllap tuleb tulevikus olla lihtsalt pisut paindlikum.

Lisaks Indrek Treufeldtile on valitud presidendi Alar Karise kantselei koosseisus veel üks Tallinna Ülikooli õppejõud – 17. septembril teatas Karis, et tema haridus- ja teadusnõunikuks saab BFM-i teaduskommunikatsiooni õppejõud Arko Olesk.