Muu sündmus

TÖFi Tallinna Ülikooli teadusnädala palgalõheteemaline arutelu Foorumteatri etendusega

Tallinna Ülikooli teadusnädalal kutsume kõiki huvilisi Teadlaste Foorumisse, kus Foorumteater mängib läbi olukordi, mis näitlikustavad palgalõhe kombitsaid igapäevaelus. Palgalõhe tekkimise ja mõjude tagamaid aitavad hiljem vestlusringis avada Tallinna Ülikooli sotsiaalteadlased Marge Unt, Triin Lauri ja Triin Roosalu

Ühiskonnateaduste instituut

25.09.2019 kell 17.30 - 19.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Eestis on Euroopa Liidu kõige suurem sooline palgalõhe. See tähendab, et naised saavad meestest umbes viiendiku võrra vähem palka. See ebavõrdsus kujuneb tihti märkamatult igapäevastes olukordades, tavapärastena tunduvate harjumuste tõttu ning mõjutab seega ka märksa enamat kui vaid rahakoti sisu.

Foorumteater on osalusteater, kus näitlejad esinevad vabas, lustakas ja mängulises vormis, et tekitada publikus vaba ja turvaline õhkkond.
Foorumteatris saab inimene harjutada, kuidas tulla toime igapäevaelus tekkivate olukordadega, mis tulenevad suhetest ja suhtlemisest.

Üritus on tasuta ja kõik on oodatud. Palume huvilistel end sündmusele kindlasti registreerida. Facebooki event.

Sündmust toetab Tallinna Ülikooli juhitav palgalõhe teemaline teadusprojekt (rege.tlu.ee), mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond Eesti Teadusagentuuri ja Sotsiaalministeeriumi tellimusel programmi RITA raames.

Registreerimine

Lisainfo: Kertu Kula, teaduskommunikatsiooni spetsialist