Seminar

RASI avatud seminar: "The Nexus of Educational Qualifications and Skills, and Its Role in Shaping Career Success and Training Participation"

Ühiskonnateaduste instituut

17.06.2024 kell 16.00 - 18.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

RASI projekti „Mapping inequalities through the life course“ raames külastab Tallinna Ülikooli Prof. Heike Solga, kes on uurimisrühma “Skill Formation and Labor Markets” direktor WZB-s ja professor Freie Universität Berlin’is. Prof. Solga uurimisvaldkonnad on hariduslik ebavõrdsus ja tööturg.

Külaskäigu raames toimub 17. juunil kell 16:00 ruumis M659 (Uus-Sadama 5, 6. korrus) avatud seminar "The Nexus of Educational Qualifications and Skills, and Its Role in Shaping Career Success and Training Participation". Sündmuse sujuvamaks korraldamiseks palume registreeruda alloleval lingil hiljemalt 13. juuniks.

Abstract:

The presentation will provide an overview of analyses using PIAAC. It will relate findings on the relationship between skills and credentials to the role of skills and credentials and their relationship to job placement, and then to the role of skills and credentials and job placement to participation in non-formal job-related adult training. The focus will be on less-educated workers.

Registreeri seminarile

Euroopa Liidu teadusuuringute ja innovatsiooni raamprogrammist "Euroopa horisont" rahastatav projekt  MapIneq uurib põlvkondade vahelist, hariduslikku ning töö- ja tervisealast ebavõrdsuse kumuleerumist üle elukaare ja eri eluvaldkondade vahel viimastel kümnenditel.

RASI