Kultuur

Alustab Tallinna Ülikooli Podcast, esimeses episoodis külas Toomas Hendrik Ilves

10. märtsist alustas Tallinn University Podcast, mis pöörab tähelepanu Tallinna Ülikoolis toimuvatele uuringutele ja laiemalt ühiskonnas toimuvatele aruteludele.

THI

Podcasti eesmärk on vähendada barjääre ülikoolis toimuvate uuringute ja ühiskonnas laiemalt toimuvate arutelude vahel. Tahame viia ülikooli ühiskonna vaatlemise tasandilt aruteludes aktiivseks osapooleks. Ingliskeelse taskuhäälingu saatejuht on Tallinna Ülikooli rahvusvaheliste suhete lektor Terry McDonald

Esimeseks külaliseks on Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves. Esimeste saadete peafookuseks on teema „Why Estonia matters?“ (Miks Eesti oluline on?), mis toob esile erinevate valdkondade ja vaatenurkade eksperdid ning võimaldab neil selgitada Eesti rolli ja olulisust nende valdkonnas. Teemade spekter on lai, alates poliitikast kuni mesilaste tolmeldamiseni ja paljud valdkonnad nende vahel.

Kuna BFM on Tallinn University Podcasti aktiivne partner, tehakse saateid ka Eesti meediast ja kultuuritööstusest. Järgmine saade on Q&A, mille Terry McDonald viis läbi koos Stanfordi ülikooli professori Michael McFauliga, kes oli president Obama suursaadik Venemaal. Uued episoodid ilmuvad iga kahe nädala tagant.

Leia Tallinn University Podcast Facebookist ja Instagramist allolevatel linkidel. Kui kellelgi on välja pakkuda põnev teema, mida saates käsitleda – saab sellest nendes kanalites teada anda!

Jälgi podcasti Facebookis

Jälgi Instagramis