Kutse konverentsile "Innovatsioon ja vastupidavus: sotsiaaltööalase hariduse valmisolek ebakindlatel aegadel"

ecswe

Euroopa sotsiaaltöö koolide liit (The European Association of Schools of Social Work) ja Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste instituut kuulutavad välja 2021. aasta Euroopa sotsiaaltöö hariduse konverentsi, mis toimub 15.-18. juunil 2021 Tallinna Ülikoolis.

Konverentsi eesmärk on olla rahvusvaheline foorum sotsiaaltöö hariduse innovatsiooni, murede, väljakutsete ja tavade arutamiseks. Läbivateks teemadeks on innovatsioon, vastupanuvõime ja sotsiaaltöö hariduse valmisolek ebakindluse korral õppida ja kohaneda ning nendele õppetundidele tulevikuks tugineda.

Täpsemalt konverentsi teemade kohta on võimalik lugeda SIIT!

Abstraktide konkursikutse on avatud kõigile akadeemikutele, üliõpilastele, teadlastele, spetsialistidele ja kasutajatele, kes on huvitatud sotsiaaltööga seotud teemadest ja eelkõige sotsiaaltöö haridusalastest küsimustest. Abstrakte on võimalik esitada läbi järgneva veebilehel.

Abstraktide esitamise tähtaeg: 15. november 2020