Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: „Andekus - kas võimalus või väljakutse?“

Tule Halliki Põlda loengusse, kus räägime andekusest.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

03.11.2020 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule 3. novembril kuulama Halliki Põlda loengut „Andekus - kas võimalus või väljakutse?“. Loeng on arutelude ja praktiliste tegevustega rikastatud kohtumine, mis kutsub mõtlema inimeste võimete, oskuste ja annete üle ning otsib vastust küsimusele, kuidas andeid märgata, toetada ja arendada. Andekus on läbi ajaloo inimarengus ja -suhetes olulist rolli mänginud; andekust on peetud oluliseks riikide, rahvaste ja ühiskondade kestmajäämise teguriks; andekusega seostuvad mitmed müüdid, uskumused ja erinevad arusaamad. Käsitleme loengus nii andekuse ajaloolist tähendust ja teoreetilisi käsitlusi kui ka praktilisi lahendusi andekuse märkamiseks ja toetamiseks.

Lektorist: Halliki Põlda on Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi õppejõud. Ta on uurinud andekuse temaatikat üle kümne aasta ja kaitsnud 2019. aastal andekusest ka doktoritöö „Andekusfenomeni konstrueerimine avalikus kommunikatsioonis“. Halliki Põlda annab Tallinna ülikoolis tulevastele haridus- ja noorsootöötajatele ning eripedagoogidele andekus teemalist ainekursust, koolitab sel teemal õpetajaid ja õppejõude kogu Eestis. Lisaks osaleb ta Haridus- ja Teadusministeeriumi andekate õppele keskendunud töögrupis, mis  töötab välja strateegiat annete arendamisest ning on loodava Tallinna Teadus- ja Loomekooli idee üks autor ja elluviija. Ta on MTÜ Eesti Talendikeskus võrgustiku ja Euroopa andekusuurijaid koondava organisatsiooni ECHA liige.

Toimumiskoht:

• Tallinna Ülikooli õppehoone aadressil Räägu 49.
  • Zoomi e-suhtluskeskkond (link saadetakse ainult registreerunud osalejatele)

Maksmine (ühe loengu maksumus 2 eurot):

• kohapeal sularahas;
  • Zoomis osalejatele saadetakse arve.

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

logoTallinn