Üritus

Best of BFMi galal auhinnati parimad üliõpilastööd

Reedel, 24. septembril toimus Best of BFMi suurejooneline gala, kus selgusid parimad audiovisuaalkunsti tudengitööd. Traditsiooniks on kujunenud, et võitjad pärjatakse Best of BFMi kujude – BOBidega. Tudengite teoseid hindas sõltumatu žürii.

BOB 2021

Kategooriaid, milles üliõpilased mõõtu võtsid: parim filmistsenaarium, parim filmikunstnik, parim operaator, parim montaažirežissöör, parim helirežissöör, parim koreografia filmis, Creativity BOMB, parim reklaam, parim muusikavideo, parim režissöör, parim kõrvalosatäitja, parim peaosatäitja, parim teleformaat, parim dokumentaalfilm ja parim film. Lisaks said galal auhinnatud digitaalse heliloomingu konkursi võitjad.

Üheksandat korda toimunud Best of BFMi kordaminekusse panustas suur BFMi tudengite meeskond ja sündmust korraldasid üliõpilased pea kõikidelt Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi erialadelt.

Palju õnne võitjatele ning korraldustiimile sündmuse õnnestumise puhul!

Gala on järelvaadatav:

Esimesed fotod sündmusest