Edulugu

BFMi tudengite film kandideerib tudengioscarile

Esmakordselt on BFMi filmikunsti õppekaval tehtud tudengifilm nomineeritud Student Academy Awards tiitlile.

"Mu kallid laibad" filmist

"Mu kallid laibad on bakalaureusetöö, mille režissöör German Golub BFMi cum laude lõpetas. Film räägib loo ootamatult kodust ilma jäänud noormehest Erkist, kes võtab enda kätte üksiku ema hoolitsemise. Ta on sunnitud leppima esimese tööga - laibavedaja. Veidramaks teeb olukorra aga pikaaegse kogemusega kolleeg, kelle jaoks on see vaid järjekordne päev tööpostil.

Lühifilm valmis EFI, KULKA ja Tartu Filmifondi toel.

Student Academy Awards on rahvusvaheline filmivõistlus, millele pandi alus 1972. aastal. Igal aastal valitakse rahvusvahelisest seltskonnast välja parimatest parimad. Varasemad tudengioscari laureaadid on võitnud 11 Oscarit ning on olnud nomineeritud 63 Oscarile.