Õpingud

Kolledži käsitöötehnoloogiate ja disaini eriala tudengid panustavad heategevusse

Restorani laud

24. jaanuaril 2020 algusega kell 19 toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses heategevuslik 5-käiguline õhtusöök, mille eesmärgiks on koguda raha Tallinna Lastehaigla neuroloogia-taastusravi osakonnale mängutoa kavandamiseks ja sisustamiseks.

Restoran Trühvel peakoka Silver Teeääre ja teiste Haapsalu Kutsehariduskeskuse toitlustusvaldkonna vilistlastel on soov panustada läbi oma töö ja kogemuste heategevusse. Paljud neist töötavad restoranides peakokkadena ning soovivad oma teadmiste ja oskustega ühiskonda läbi heategevuse tagasi panustada. Oma abikäe annavad ka Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži käsitöötehnoloogiate ja disaini õppekava üliõpilased, kes omalt poolt kujundavad mänguruumi ja mööbli, mis hiljem kutsehariduskeskuse õpilaste poolt valmis meisterdatakse.

Õhtusöögi pileti saad endale soetada läbi Piletilevi keskkonna.

Õhtusöök maksab 50 eurot. Kohtade arv on piiratud!

Õhtusööki on võimalik oma lähedastele ka jõuluvana kingipakki soetada!

Kui soovid õhtusööki kinkekaardina, siis anna meile sellest teada aadressil tiia.tiisler@hkhk.edu.ee

Palume kohtade valimisel jälgida saali plaani!

Heategu on hea teha!

Heategevuse_plakat.jpg