Õpingud

Kolledži tudengid maakondlikul tervisekonverentsil

Läänemaa koolide tervisekonverents

Meie, Haapsalu kolledži Tervisejuhi õppekava tudengid Kairi, Taire ja Allan, saime praktika raames osa 19. novembril Läänemaa Ühisgümnaasiumis toimunud tervisekonverentsist „Terves kehas terve vaim“.

1Kui meie õppejõud Hele Leek-Ambur esimeses praktikatunnis sellest võimalusest rääkis, tundus see kohe midagi sellist, mille peale kiirelt käsi püsti tõsta ja ennast kirja panna. Loomulikult oli see algul ka veidi hirmutav, kuna sellise ürituse korraldamisel kaasa löömine oli meie kõigi jaoks midagi esmakordset. Esimestes kirjavahetustes peakorraldaja Mai Jõeveega saime esialgset hirmu vähemaks, kuna suhtlus sujus hästi - saime alati oma küsimustele vastused ning oli tunda positiivsust ja toetust.  Meil, tudengitel, oli omavahel samuti kohe hea klapp ja väga lihtne oli koostööd teha. Vahepeal tekkis riigis valitseva olukorra tõttu kahtlus, kas üritus üldse saab toimuda. Lootsime kogu meeskonnaga väga, et ikka saab ja õnneks andis Terviseamet selleks loa.

Lõpuks oli see kauaoodatud päev käes. Oli tunda ärevust ja pabistamist, kuid see kadus hetkega, kui tutvusime konverentsi toimumise hommikul teiste korraldajate ja esinejatega. Kõik olid väga toetavad, neist õhkus palju soojust ja nii oli palju lihtsam uue olukorraga toime tulla. Kursusekaaslastena julgustasime samuti üksteist heade sõnade ja huumoriga (see aitab ju alati :) ). Lõpuks, kui saime oma ettekanded esitatud, oli tunne mega - kõik oleks tahtnud seda kohe uuesti tegema minna. Oleme tänulikud selle suurepärase võimaluse eest ja loodame, et selliseid tuleb veel ja veel.
Soovime tänada:

Hele – aitäh, et oled nii inspireeriv ja meisse uskusid.

Mai – aitäh, et sellist toredat üritust korraldad ja meile võimaluse andsid.

Leelo – aitäh, et meid oma koolis nii soojalt vastu võtsid.

Aitäh veel kõigile teistele asjaosalistele, teid oli väga põnev kuulata ja saime edaspidiseks häid ideid.

Aitäh Läänemaa koolide lapsed, et meid nii viisakalt kuulasite ning meiega kaasa mõtlesite ja arutasite.