Edulugu

Valmis IT-lahendus go.haapsalu.eu

Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži rakendusinformaatika üliõpilane Peep Aedviir on välja arendanud Haapsalu kõnniteede ligipääsetavust kajastava  IT-lahenduse go.haapsalu.eu, mis võimaldab ratastoolikasutajal nutiseadet, näiteks mobiiltelefoni, kasutades saada infot, millised on kõnniteede takistused Haapsalus liikudes. Rakenduses tuleb märkida liikumise algus- ja sihtpunkt ning info teel olevate takistuste ja nende raskusastme kohta kuvatakse ekraanile.

Haapsalu linna kaart

IT-lahendus on väljatöötatud TLÜ Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse (TERE KK) eestvedamisel ning koostöös Haapsalu linnavalitsuse ning Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskusega. Haapsalu kõnniteede olukorra parandamise ning rakendusse muudatuste sisseviimise eest kannab edaspidi hoolt Haapsalu linnavalitsus.

Head go.haapsalu.eu kasutamist!