Haridusblogi

Turundusjuht täitis unistuse – temast sai õpetaja!

Kunagine edukas turundusjuht Mailis Ostra töötab nüüd klassiõpetajana, aga panustab vabatahtlikult ka Eesti sotsiaalpedagoogide ühenduse juhatuse töösse.

pedagoog

Kui Mailis kümme aastat tagasi klassiõpetajaks õppima asus, siis mõistis ta üsna pea, et õpetajana ta küll veel tööle ei asu.

„Ma ei näinud tollal end veel koolis töötamas, sest õpetaja ja õpilase rollid olid minu silme läbi teistsugused kui mulle ülikoolis õpetati ja koolis oodati,” tunnistab Mailis.

Üsna pea otsustaski ta teha elus kannapäärde ning suundus tööle erasektorisse kogemus hankima. Temast sai turundusjuht!

Valik siiski ei üllatanud, sest loomult on Mailis uudishimulik ja uuriv, vajades oma ellu pidevat arengut ning uusi võimalusi nii eneseteostuseks kui ka loominguks.

Jah, ta nautis turundusjuhi ametis nähtavaid tulemusi ja kõrget töötasu. Ometi adus Mailis, et mingi osa temast ei olnud sellise eluga rahul. „Tundsin, et kui soovin midagi korda saata ja tõeliselt tähenduslikku teha, pean oma tööellu muutuse tooma,” selgitab ta uut kannapööret.

Loe edasi artiklist

Tutvu sotsiaalpedagoogika õppekavaga