Üritus

Registreerumine TLÜ klassiõpetajate juubelikonverentsile on nüüd avatud

Tallinna Ülikool on kõrgharidusega klassiõpetajaid ette valmistanud juba 65 aastat! Praegune ettevalmistus (5-aastane BA ja MA integreeritud õppekava) hõlmab põhikooli I ja II astet ning ühte kõrvalainet kuni 9. klassi lõpuni.

ajajoon

Tähistame tähtpäeva juubelikonverentsiga, mis toimub 3. ja 4. veebruaril Tallinna Ülikoolis ja kuhu ootame klassiõpetajaid, vilistlasi, koolijuhte ja erialaga seotud akadeemilist peret ning hariduspoliitika kujundajaid.

Paneeldiskussioonides esinevad asjatundjad teemakohaste lühisõnavõttudega, mis kergitavad olulisi probleeme ning osutavad lahendusvõimalustele. Töötubades jagatakse senist uuemat teadmist ja parimaid praktikaid algõpetuse fookuses olevate teemade käsitlemiseks.

Konverentsi lisainfo

Registreerumine