Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: „Aktiivõppemeetodi – hea võimalus treenida oma mälu“

Tule Anu Jonuksi loengut „Aktiivõppemeetodi – hea võimalus treenida oma mälu“.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

20.10.2020 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule 20. oktoobril kell 17 kuulama Anu Jonuksi loengut „Aktiivõppemeetodi – hea võimalus treenida oma mälu“. Mälutreening on mänguline lõbus tegevus, mis arendab püsimälu, tähelepanu, asjade meelespidamist, loogigat ja loovust. Mälutreeningu tunnis paraneb enesehinnang, koordinatsioon ja keskendumine.

Lektorist: Anu Jonuks on õppinud mälutreeningut 2004. aastal EURAGi mälutreenerite käe all ja täiendanud ennast mitmesugustel kursustel. Koos MTÜ 65B mälutreeneritega koolitati NORDPLUS projekti raames mälutreenereid Leedus ja Soomes. Ka Eestis on Anu osalenud ühe grupi mälutreenerite koolitusel. Praegu tegeleb ta aktiivselt keskealiste ja vanemate mälutreeningu gruppidega. Koostöös Tiina Tambaumiga on välja antud vanemaealiste tegelusvihikut „Särts“ viis numbrit.

Toimumiskoht:

• Tallinna Ülikooli õppehoone aadressil Räägu 49.
  • Zoomi e-suhtluskeskkond (link saadetakse ainult registreerunud osalejatele)

Maksmine (ühe loengu maksumus 2 eurot):

• kohapeal sularahas;
  • Zoomis osalejatele saadetakse arve.

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

logoTallinn