Teade

Tallinna Ülikool jagab TASUTA korduvkasutatavaid topse!

30. novembrist 4. detsembrini saavad kõik ülikooli kohvikutest kuuma joogi ostjad soovi korral tasuta kaasa Tallinna Ülikooli korduvkasutatava topsi. Kampaania kestab kuni topse jätkub!

Tallinna Ülikooli topsivaba ülikool

Ostes ajavahemikus 30. novembrist 4. detsembrini Tallinna ülikooli kohvikutest kuuma joogi, saavad ostjad soovi korral tasuta kaasa Tallinna Ülikooli korduvkasutatava topsi.

Ülikooli tops on hea suurusega  - paras, et mahtuda kohviaparaadi alla ning piisavalt väike, et mitte võtta kotis kaasas kandes ülearu palju ruumi. Topsid on Tallinna Ülikooli sümboolne žest kõigile kuuma joogi joojatele, rõhutamaks keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku tarbimise olulisust.

Korduvkasutatav tops

Tallinna Ülikooli korduvkasutatav tops. #topsivabaTLU

Tulles kohvikusse kuuma jooki kaasa ostma on kaks võimalust: osta jooki korduvkasutatava või ühekordse topsiga. Ühekordne tops muutub aga pärast mõnehetkelist kasutamist keskkonnale ohtlikuks prügiks, lagunedes kahjulikeks mikroplastosakesteks. Nii on taaskasutatav tops alati õige valik.

TLÜ topsivabaEttevõtmine toimub teavituskampaania „Tule ja haara TLÜ korduvkasutatav tops“ raames, mida korraldab ELU projekti „Topsivaba TLÜ II“ meeskond. Projekti eesmärk on vähendada ühekordsete topside kasutamist ja seeläbi juurutada jätkusuutlikku mõtteviisi.

NB: Korduvkasutatavaid TLÜ topse jagatakse TLÜ kohvikutes kuuma joogi ostmisel 30. novembrist 4. detsembrini või nii kaua kuni topse jagub.

Astume koos sammu Rohelise Ülikooli poole!
Haara korduvkasutatav tops ja #topsivabaTLU !

"Topsivaba TLÜ II" on tudengite ELU projekt, mille eesmärgiks on leida ülikooli jaoks lahendused ühekordsete kohvitopside asendamiseks korduvkasutatavatega.