Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: „Nõelravi, hiina massaaž ja hiina taimeravi“

Tule Udo Ufferti loengusse, kus räägime nõelravist, hiina massaažist ja hiina taimeravist.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

17.11.2020 kell 17.00 - 18.30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas!

LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Samuti on loengutes on võimalik osaleda ka virtuaalselt Zoom keskkonna kaudu.

Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas või Zoomis osalejatele saadame arve.

Täiendav info: www.tlu.ee/terviseliikumise

Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2020

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama Udo Ufferti loengut „Nõelravi, hiina massaaž ja hiina taimeravi“. Hiina meditsiini ja kaasaegse Lääne meditsiini võrdlus.

Loengus räägime:

• Mille poolest erinevad Hiina meditsiin ja kaasaegne Lääne meditsiin.
  • Mõlema süsteemi tugevad ja nõrgad küljed.
  • Milliste haiguste puhul kumba raviviisi eelistada.
  • Hiina tervisevõimlemine emotsioonide rahustamiseks.

Lektorist: Udo Uffert lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1986. aastal. Peale seda töötas ta 12 aastat perearstina Lõuna-Eestis. Alates 2000. aastast töötab hiina meditsiini arstina peamiselt Tartus. Ravimeetoditeks on nõelravi, taimravi, qi gong ja massaaž. Hiina meditsiini on õppinud Xinjiang'i Meditsiiniülikooli, Weifangi Meditsiiniülikooli ja Sankt-Peterburi Meditsiiniülikooli õppejõudude juures, samuti Hispaania Neijingi koolis ning viimastel aastatel dr Salustino Z Wong´i käe all.

Toimumiskoht:

• Tallinna Ülikooli õppehoone aadressil Räägu 49.
  • Zoomi e-suhtluskeskkond (link saadetakse ainult registreerunud osalejatele)

Maksmine (ühe loengu maksumus 2 eurot):

• kohapeal sularahas;
  • Zoomis osalejatele saadetakse arve.

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581

Loengusarja toetab: TALLINN LIIGUB

Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast!

logoTallinn