Seminar

04.05.2021 kell 15.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Uurimisgrupp ÕPPES kutsub osalema kõrghariduse uuringute teadusseminaride sarja kolmandal seminaril "Õppejõu TeadusELU: uuringud hariduse kohta või hariduse jaoks?".

Kutsume kaasa mõtlema õpetamisteaduste ja seda toetavate võrgustike tähendusest ülikoolis. Õppejõu TeadusELU on üks enesetäiendamisviis, mis loob võimalusi mõtestada nii oma õpetamispraktikat kui ka arendada ülikooli, tehes seda koostöös ning interdistsiplinaarselt. Nii tähtsustuvad tegevus- ja arendusuuringud, mida tehakse kõrghariduse jaoks eesmärgiga toetada muutusi.

BFM kommunikatsiooni dotsent Katrin Aava ja HTI andragoogika lektor Katrin Karu tutvustavad Tallinna Ülikooli Õppejõudude TeadusELU grupi tulemusi ja tegevusi. Arutelu moderaator on Larissa Jõgi ja tehniline moderator Sirly Väät.

Seminar toimub Zoomi vahendusel. Palume eelnevalt registreeruda!

Registreerumine ja Zoom

Infoks! Esimese seminari salvestus on siin ja teise seminari salvestus siin. Seminaridega jätkame sügisemestril.

ÕPPES seminari bänner