Teade

Igakuine vaktsineerimispäev Tallinna Ülikoolis

Tallinna Ülikool soovib jätkuvalt tagada selle, et ülikoolipere – nii töötajad kui ka tudengid – saaksid minna 2022. aasta kevadsemestri kontaktõppele vastu võimalikult turvaliselt. Seda eesmärki saavutada aitav järgmine vaktsineerimispäev ülikoolis toimub 10. veebruaril.

Vaktsineerimine Tallinna Ülikoolis

Nagu 2021. aasta sügissemestrilgi, korraldab Tallinna Ülikool ka nüüd kevadel kord kuus võimalust saada vaktsineeritud ülikoolis kohapeal.

Seega leiab järgmine COVID-19-vastane vaktsineerimispäev aset neljapäeval, 10. veebruaril. Registreeri end allpool oleva lingi kaudu ning tule ja saa enda tõhustusdoos või esimene/teine doos vaktsiini mugavalt ülikoolihoones. Vaktsineerimine algab kell 10 ruumis A007 (Astra maja, Narva mnt 29). Registreerumine veebruarikuisele vaktsineerimisele lõpeb 31. jaanuaril (esmaspäev) kell 23.59.

Lisainfo ja küsimused:
Reilika Muuli