Kultuur

Martin Sildos valiti sümfooniaorkestrite liidu uude juhatusse

Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu üldkogu valis 30. jaanuaril 2022 toimunud koosolekul juhatuse järgnevaks kolmeks aastaks. Juhatuse liikmeteks ajaperioodiks 2022–2025 valiti Edmar Tuul, Lehti Saag, Mart Aus, Juta Ross ja Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkestri dirigent Martin Sildos.

Martin Sildos valiti liidu juhatusse.

Uute liikmetena valiti juhatuse koosseisu just TLÜ Sümfooniaorkestri dirigent Martin Sildos ning Paide, Tapa ja Keila muusikakoolide orkestrite dirigent Mart Aus. Juhatusse taasvaliti Viimsi Muusikakooli direktor Edmar Tuul, Harjumaa Keelpilliorkestri korraldaja ja Saue Muusikakooli viiuliõpetaja Juta Ross ning Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri orkestrant Lehti Saag.

Sümfooniaorkestrite Liit tänab Riivo Jõgit ja Ott Kaske suure panuse eest liikumise arendamisel ja vedamisel Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu juhatuse liikmetena viimasel kuuel aastal.

Lisainformatsioon:
orkestriteliit@gmail.com