Tallinna Ülikool tähistab 1. oktoobril muusikapäeva

Sel reedel on rahvusvaheline muusikapäev ning seda tähistab ka Tallinna Ülikool.

TLÜ muusikapäev

Terra maja kohvikus Oaas esineb kell 11.45–12.15 noor andekas muusik Johanna Randmann, kes õpib parasjagu BFM-is IKUMUMU erialal. Johanna on laulja ja laulukirjutaja. Muideks, Johanna pop-muusikaprojekti esisingel “Goddess” jõudis poolfinaali mainekal ülemaailmsel lauluvõistlusel International Songwriting Contest.

Astra teadlaste foorumis sünnib kell 11.45–12.25 enneolematu muusikaprojekt, sest kohtuvad meie õppejõud DJ Dave Storm ja Hain Hõlpus. Dave Storm keerutab plaate ning Hain Hõlpus mängib selle kõrval klaverit. Kuidas see kõik kokku kõlab? Seda peab tulema ise kuulama.

Teadlaste foorumis jätkub muusikapäeva programm kell 13.45, mil miksib kõrgete vibratsioonidega muusikat DJ Roland Teeäär, kes tagab hea meeleolu nädala viimaseks koolipäevaks.

Nagu öeldi vanasti TopShop reklaamis, siis „see ei ole veel kõik!“. Meil on ülikooliperele teisigi muusikalisi üllatusi varuks. Ole tähelepanelik ning leiad kindlasti hetki muusika nautimiseks. Kohtumiseni muusikapäeval Tallinna Ülikoolis!