Tallinna Ülikooli vastu võetud uute tudengite nimekirjad selgunud, kinnita õppimatulek kolme päeva jooksul

Reedel, 17. juulil avalikustas Tallinna Ülikool sisseastumise infosüsteemis SAIS bakalaureuseastmesse ja rakenduskõrgharidusse vastu võetud tulevaste tudengite nimekirjad. Õppimatulek tuleb kandidaadil kinnitada kolme päeva jooksul pärast vastuvõtmise teate saamist. Vabanenud õppekohad täidab Tallinna Ülikool jooksvalt ning seega võivad nimekirjad muutuda 19. augustini.

tudengid

Magistri- ja doktoriõppe kohti on ülikool uutele üliõpilastele pakkunud natukene varem, vahetult pärast vastuvõtueksamite tulemuste selgumist.

Tulevastel tudengitel tuleb õppimatulek kinnitada infosüsteemis SAIS aadressil www.sais.ee. Õppekoha pakkumine tühistatakse, kui vastuvõetud kandidaat on õppekohast loobunud, võtnud koha vastu teisel erialal/koolis või jätnud tähtajaks õppekoha kinnitamata. Vabanenud õppekohta pakutakse pingerea alusel järgmisele kandidaadile.

Õppekoha kinnitanud kandidaatidele saadetakse informatsioon järgmiste sammude kohta.

Tallinna Ülikooli 2020/2021. õppeaasta avaaktus toimub esmaspäeval, 31. augustil sisehoovis, algusega kell 11.

Lisainfo:

Grete Mai Keert, gretemay@tlu.ee