Sisseastumine

Tallinna Ülikool avab viieks päevaks täiendava vastuvõtu

Tallinna Ülikool kuulutas välja täiendava vastuvõtu 6 bakalaureuse- ja 16 magistriõppekavale. Vastuvõtuavaldusi saab esitada 5. kuni 9. augustini ning vastuvõtueksamid toimuvad 10. kuni 13. augustini.

Täiendav vastuvõtt Tallinna Ülikooli

Täiendava vastuvõtu puhul saab esitada avalduse vaid ühele õppekavale ning kandideerida saavad vaid Eesti kodanikud ja Eestis alaliselt elavad inimesed. Kandideerimine toimub tudengite sisseastumise infosüsteemis SAIS.

Bakalaureusetasemel on võimalus kandideerida kuuele õppekavale: ristmeedia (ENG), Euroopa nüüdiskeeled ja kultuurid - Itaalia keel ja kultuur, interdistsiplinaarsed sotsiaalteadused - Artes Liberales (ENG), interdistsiplinaarsed humanitaarteadused - Artes Liberales (ENG), poliitika ja valitsemine (ENG) ja õigusteadus (ENG, päevaõpe).

Magistritasemel on kandideerimiseks avatud Aasia uuringud - Aasia ühiskonnad, Aasia uuringud - Jaapani uuringud, ajalugu, ekraanimeedia ja innovatsioon (ENG), heaolu ja tervisekäitumine (ENG), inimõigused digitaalses ühiskonnas (ENG), kommunikatsioonijuhtimine (ENG), kunstiõpetaja, mitme aine õpetaja, molekulaarne biokeemia ja ökoloogia, muusikaõpetaja, nüüdismeedia, politoloogia, rahvusvahelised suhted (ENG), slaavi keeled ja kultuurid ja sotsiaalne ettevõtlus (ENG).

Kui kandideerijal on tarvis tuua ülikooli paberkandjal lisadokumente, siis seda saab teha 9. augustil kell 10–12, aadressil Narva mnt 29.

Tallinna Ülikooli kõikide erialade vastuvõtt toimus tänavu 21. juunist 1. juulini ning kokku esitati ülikooli 8353 sisseastumisavaldust, mida on möödunuga võrreldes ligi 1000 võrra rohkem. Ehkki täpne uute tudengite arv veel selgub, siis augusti alguse seisuga alustab sügisest ülikoolis õppimist umbes 2130 uut üliõpilast.

Tallinna Ülikooli õppima asumine tuleb õppekoha saajal kinnitada hiljemalt 19. augustil õppelepingu loomisega. Lähemalt saab täiendava vastuvõtu ja selle tingimustega tutvuda Tallinna Ülikooli kodulehel.

Lisateave:
E-post: vastuvott@tlu.ee