TLÜ blogi

Denise tuli TLÜsse praktikale Saksamaalt

Tallinna Ülikool on aina enam rahvusvahelisem nii Times Higher Educationi edetabelites kui ka igapäevastest tegemistes. Alates oktoobrikuu algusest võib meie ülikooli koridorides näha Denise Wagnerit, kes tuli TLÜsse praktikale Saksamaalt ja kelle tunneb juba kaugelt ära seetõttu, et filmikaamera talle justkui puusa külge kleebitud on.

Videokaamera

Kes sa oled ja kust tuled?

Olen Denise Wagner ja elan Saksamaal Saarbrückenis. Tudeerin Hochschule der Bildenden Künste Saaris (HBKsaar) meediat, kunsti ja disaini.

Denise Wagner

Mis sind Tallinna Ülikooli tõi?

Tallinna Ülikoolis olen ma erialasel praktikal turundus- ja kommunikatsiooniosakonnas. Praktika kestab neli kuud ehk viibin siin jaanuarini.

Miks just TLÜ praktikakogemuse jaoks valisid?

Valisin TLÜ, sest eelkõige oli mu eesmärk tulla Eestisse. Teiseks tunnen ma filmimaailma juba natuke. Olen pea viis aastat filmiäris praktikat teinud ja selles töötanud, seega soovisin oma oskusi veidi teistsuguses keskkonnas katsetada. Turundus tundus ideaalne valdkond, milles oma oskused proovile panna ja olla teistmoodi loominguline.

Kuidas sarnaneb TLÜ sinu koduülikoolile? Erineb?

Mu koduülikool on väga väike, meil on umbes 450 üliõpilast. See on tore, sest tunnen oma kaastudengeid, õppejõude ja muid ülikoolitöötajaid hästi. Samas on TLÜs olek hea vaheldus, sest siin on kõik natuke suurem ja mul on rohkem võimalusi.

Kuidas sa sel sügis-talvel siin Tallinnas oma vaba aega veetma hakkad?

Alustasin hiljuti boulderingiga (julgestusnöörita ronimine) ja see on hästi lõbus. Mul on nüüd kuukaart ühes Tallinna ronimiskeskuses.

Tere tulemast, Denise!