Sisseastumine

Täna südaööl lõpeb avalduste vastuvõtt Tallinna Ülikooli

29. juuni südaööni saab esitada SAIS-is avaldusi, et kandideerida Tallinna Ülikooli. Kandideerimiseks on avatud 106 õppekava. 28. juuni seisuga on esitatud 6221 avaldust.

Astra fuajee

29. juuni südaööni saab esitada SAIS-is avaldusi, et kandideerida Tallinna Ülikooli. Kandideerimiseks on avatud 106 õppekava. 28. juuni seisuga on esitatud 6221 avaldust.

Sisseastujate seas seni kõige populaarsemad erialad on psühholoogia, haldus- ja ärikorraldus, eripedagoogika, alushariduse pedagoogika ning hariduse juhtimine.

Tallinna Ülikool on rahvusvahelise QS rankingu hinnangul Eesti parim ülikool kasvatusteaduste ja õpetajakoolituse valdkonnas ning täna ootame veel motiveeritud kandidaate kõigile õpetajakoolituse õppekavadele. Õpetajaks, koolipsühholoogiks, eripedagoogiks ja sotsiaalpedagoogiks õppivatel üliõpilastel on võimalik saada riiklikku stipendiumi kuni 400 eurot kuus. Vaata, millistel erialadel saab erialastipendiumi.

Palume  kõigil kandidaatidel olla kannatlik, sest riiklik sisseastumissüsteem SAIS (www.sais.ee) on seoses suure koormusega väga aeglane. Tõrgete tekkimisel palume uuesti proovida ning varuda kannatust toimingute tegemisel. Täna kell 8.00 - 13.00 on võimalik avaldusi esitada ülikoolis kohapeal (Astra õppehoone, Narva mnt 29 või Haapsalu kolledžis). Kui täna kella 15.00-ks  ei ole tekkinud võimalust avaldust SAIS-is esitada, siis palume saata tänase päeva jooksul e-kiri aadressile vastuvott@tlu.ee.

Vastuvõtueksamid toimuvad 1.-11. juulil ja vastuvõetute nimekirjad avaldab ülikool hiljemalt 12. juulil. Lõplikult kinnitab ülikool vastuvõetute nimekirjad 18. augustil. Õppetöö algab 4. septembril. 
Lisainfo sisseastumise kohta: https://www.tlu.ee/sisseastumine