Teadus

Teadlaste Öö Festivali "Teaduslaborite ringkäik" (Grupp on täitunud)

Oled sa kunagi mõelnud mida tehakse Tallinna Ülikooli teaduslaborites? Teadlaste Öö Festivali raames avame Sulle Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi molekulaarteaduste laborite uksed. 

24.09.2019 kell 10.00 - 11.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule vaata oma silmaga, mis meie laborites toimub ning tutvu meie uurimisvaldkondade ning teadustöödega. Hea koht, kus koguda mõtteid ning saada inspiratsiooni tulevase uurimistöö teemaks.

Osalema ootame 8 - 12 klassi kooliõpilasi koos õpetajate ja/või lapsevanematega. Korraga saame vastu võtta 15 õpilasest koosneva rühma. 

Ringkäiku viib läbi Tallinna Ülikooli teaduslaborite koordinaator Krinsli Pius.

Kui huvilisi on rohkem ning esimene rühm (kell 10-11) on täis, siis avatakse ka teine rühm, mis algab kell 11.00 - 12.00 (rühmasuurus: 15 õpilast). Seega võtame päevas ekskursioonile 2x15 loodusteaduste huvilist õpilast.

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi laborikomplekside näol on tegu maailmatasemel teaduse tegemise infrastruktuuriga. Suur osa Tallinna Ülikooli molekulaarteaduste alasest eksperimentaalsest uurimis- ja arendustööst viiakse läbi loodus- ja terviseteaduste instituudi molekulaarteaduste laboris. Viimastel aastatel on pidevalt kasvanud erasektori huvi molekulaarteaduste alase kompetentsi vastu. Ülikooli teadlased on edukalt osalenud mitmetes sellesuunalistes arendusprojektides, sh on koostöös Tallinna Ülikooliga välja töötatud rohket meediakajastust saanud Berrichi kosmeetikatoodete sari, osaletakse Turbliss OÜ toodete arendusprotsessis ning töötatud välja õlleselitajaid Kanada korporatsioonile Lallemand Inc.

Osalemiseks tuleb eelregistreerida, palun pöördu teaduskorralduse spetsialisti Kersti Pado poole: (+372 6409 145; kersti.pado@tlu.ee).

b%C3%A4nner.jpg