Teade

Aaro Toomela teose „Lapse ja inimkonna tee kritseldusest kunstini“ esitlus

Tallinna Ülikooli kirjastus kutsub kõiki huvilisi 2. juunil kell 16 Mare maja Tallinna saali (M218), kus tutvustab enda kolmeköitelist teost „Lapse ja inimkonna tee kritseldusest kunstini“ Aaro Toomela.

Aaro Toomela teosed

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi kultuuri- ja neuropsühholoogia professor Aaro Toomela ütles Postimehele, et „Lapse ja inimkonna tee kritseldusest kunstini“ on mõeldud kõigile, kellel on huvi inimese psüühhika vastu.

Teos vastab kolmele suurele küsimusele. Esimesene sellele, kas kujutiseloome on võimalik ainult kõnepõhise ehk semiootiliselt vahendatud mõtlemise alusel. Teiseks arutleb autor teoses selle üle, kas lapse vaimse arengu staadiumid vastavad inimkultuuri arengu staadiumidele. Kolmandaks vastab Toomela küsimusele, mis on kunst.

Kolmeköitelise teose esitluse vestlust juhib Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi teadur Grete Arro. Kohapeal pakutakse soodushinnaga raamatuid, veini ja suupisteid.

Oodatud on kõik huvilised!

Sündmus Facebookis