Filmi- ja meediablogi

Kommunikatsioonijuhtimise magistriprogrammi 10. aastapäeva tähistamine

Neljapäeval, 30. novembril tähistasid kommunikatsioonijuhtimise magistrandid õppekava 10. aastapäeva magistritööde esitlustega.

Communication Management 10th anniversary

Ingliskeelne kommunikatsioonijuhtimise magistriõppekava loodi 2013. aastal eesmärgiga edendada Eesti kommunikatsiooniteaduse piire. Sellest ajast alates on see hakanud ligi meelitama erineva keelelise ja kultuurilise taustaga rahvusvahelisi magistrante.

Sel aastal, et tähistada 10. aastapäeva akadeemiliste saavutustega, otsustasid üliõpilased korraldada lõputööde esitluste õhtu. Mõned neist kaitsevad oma magistritööd juba 2024. aasta jaanuaris. Kaks vilistlast 2019. aastal sisse astunutest, Kelechi Evans Anusionwu ja Angela Nkem Okocha, tuli jagama oma praegust töökogemust.

Kuigi esitatud teemad olid mitmekesised, olid need sageli mõjutatud kultuuridevahelise kommunikatsiooni põhimõtetest. See tekitab suurt rahulolu, sest kultuuridevahelise kommunikatsiooni valdkond on Tallinna Ülikooli kui õppeasutuse jaoks väga oluline.

Communication Management 10th anniversary

Fotol on näha tordi jagamise hetk. Õppekava kuraatori sõnul oli see kõige keerulisem ülesanne kõigi nende aastate jooksul, mil ta on üliõpilastega rõõmsalt kultuuridevahelist õppetööd teinud. Rohkem pilte üritusest leiab siit.

Tallinna Ülikooli Balti filmi-, meedia- ja kunstide instituut võtab vastu uusi kandidaate 2024. aasta jaanuarist. Lisateave siin.

Täiendava info saamiseks võtke palun ühendust dr Anastassia Zabrodskajaga. Ta on kultuuridevahelise kommunikatsiooni professor, kommunikatsioonijuhtimise magistrikava kuraator ning EMICCi tegevdirektor (European Masters in Intercultural Communication). Temaga saab ühendust aadressil anastassia.zabrodskaja@tlu.ee.