Teade

Tunnustused BFMi

18. märtsil tähistati Tallinna Ülikooli päeva. Pidulikul aktusel jagati ülikooli tänukirju ja teenetemärke ning kuulutati välja parimate publikatsioonide laureaadid ja elukestva õppe preemiad.

tunnustused

Ka BFMi tuli mitmeid tunnustusi ja auhindu.

Tallinna Ülikooli teenetemärgi pälvisid BFMi direktor Katrin Saks, visuaalse kompositsiooni ja kaameratöö õppejõud Arvo Iho, maalikunsti dotsent Orest Kormašov, tantsukompositsiooni dotsent Renee Nõmmik (vt kogu nimekirja siit).

Tallinna Ülikooli tänukiri anti Birgit Vilgatsile ja Ly Pulgale kauaaegse töö ja panuse eest Tallinna Ülikooli arendamisel (vt kogu nimekirja siit).

2018. aasta parima loomingulise projekti auhinna pälvisid Renee Nõmmik, Tiina Ollesk, Elo Unt tantsulavastuse „Jaaniöö müsteerium“ (Gaudeamus 2018) eest (vt veel siit).

Veel kuulutati välja Eesti ühiskonda, haridusse ja kultuuri panustanute nimed, keda ülikool tunnustas nimetusega sajandi vilistlane. Tunnustuse saanute nimekirja leiab siit.

Pildigalerii