Edulugu

TLÜ noorsootöö õppekavad pälvisid tunnustuskonkursil olulise auhinna

Täna, 8. veebruaril selgusid tänavused noortevaldkonna tunnustuskonkursi „Noorte heaks tänu“ laureaadid.

Bänner

Kategoorias „Pikaajaline panus noortevaldkonda“ tunnustati parimaks Tallinna Ülikooli noorsootöö õppekavad (noorsootöö ja noorsootöö korraldus). Aasta noorsootöötajaks kuulutati Tallinna Ülikooli noorsootöö bakalaureuseõppekava vilistlane Tessi Ilustrumm. Palju-palju õnne!!

Noortevaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil. Tänavu esitati kolmeteistkümnes erinevas kategoorias 121 kandidaati. Noortevaldkonna tegijaid tunnustab haridus- ja teadusministeerium.

TLÜ haridusteaduste instituudi direktori Tiia Õuna sõnul on tunnustus oluline, sest noorsootöö on Tallinna Ülikoolis kiirelt arenenud mitteformaalõppe suunana, pakkudes laiapõhjalist ettevalmistust erialal töötamiseks ning valdkondlikuks teadus- ja arendustegevuseks. „Auhind on suur tunnustus nii meie üliõpilastele, õppejõududele kui ka koostööpartneritele,“ kinnitas Õun.

Loe intervjuud õppekavade kuraatoritega

(Fotol on paremalt kolmas TLÜ noorsootöö korralduse õppekava kuraator Ilona-Evelyn Rannala ja paremalt neljas TLÜ noorsootöö õppekava kuraator Tanja Dibou. Fotograaf on Piret Räni.)

Auhinna pälvinud õppekavad

Noorsootöö (rakenduskõrgharidus)