Teade

Loo digikursus ja muuda maailma!

Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituut kuulutab välja konkursi uute täienduskoolituste loomiseks digivaldkonnas. Kandideerimise tähtaeg on 15. juuni 2021.

loo digikursus

Liitu meie tulevikku vaatava, võimalusi otsiva ja digitaalselt võimeka kogukonnaga! Kutsume enda hulka erineva taustaga tudengeid, vilistlasi ning partnereid, et koos luua uusi võimalusi ning muuta ennast ning maailma meie ümber.

Tutvu meie koolitussuundadega

Konkursil osalemiseks esita kursuse idee lühikirjeldus või olemasoleva kursuse arenduse lühendatud õppekava. Kandideerima on oodatud kõik uued huvilised oma kursuse ettepanekuga. Kursustel võib olla ka mitu läbiviijat. Lisaks kursuse kirjeldusele ootame ka CV-d, kus on välja toodud hariduskäik ning ka valdkonnakogemus. Oodatud on ka kursuse kavandid, mis lisaks erialaste teadmiste täiendamisele toetavad koolituse sihtgruppi ka erinevates majandussektorites sh digioskuste ja rohelise mõtteviisi arendamist.

Esita sooviavaldus (vajalik Google konto olemasolu).

Pärast konkursi tähtaja lõppu analüüsime saabunud pakkumisi ning teavitame kõiki kandidaate hiljemalt 22. juunil. Koolituse sobivusel saavad kursuse idee esitajad tasuta õppekava koostamise lühikoolituse.

Täiendav info

• töötasu sõltub kursuse sisust ja mahust, bruto tunnitasu on alates 60 eurot akadeemilise tunni kohta (sh sisaldab ettevalmistuskulusid)
  • lühikursused kuni 4–25 akadeemilist tundi, pikad kursused alates 26 akadeemilist tundi
  • kursuste toimumisaeg on 2021./2022. õppeaasta sügis- või kevadsemestril