Kutsume osalema loodusressurssidest tervisetoodete webinaril 28.05.2020

Loodusresurss ja tervisetoode

Saare Arenduskeskuse SA (SASAK) ja Organic Estonia koostöös Civitta ja Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskusega (TERE KK) kutsuvad Teid osalema loodusressurssidest tervisetoodete webinaril 28. mail algusega kell 13.00.

Webinar jätkab aasta alguses läbiviidud Lääne-Eesti märgalade tervisetoodete analüüsi käigus alguse saanud arutelusid loodusressursside kasutamise ja nendest tervisetoodete turustamise edendamisest. Seejuures räägib SASAK kavandatud praktilistest sammudest valdkonna arendamiseks, arutame muutunud olukorras võimendunud väljakutsetest ja uutest avanenud võimalustest ning ettevõtted jagavad oma värskeid kogemusi eksportturgudelt.

Toimumisaeg: 28. mai kell 13.00-15.00
Päevakava:
13.00 Lääne-Eesti märgalade tervisetoodete analüüs – tagasivaade põhilistele leidudele ja soovitustele (Veeli Oeselg ja Janely Pae, Civitta; Eva Makienko, TERE KK)
13.30 Tervisetoodete analüüsi tulemuste rakendamisest – SASAKi planeeritavad praktilised sammud (Rainer Paenurk ja Meelis Orgla, SASAK)
14.00 Uuenenud mahekaart ja vaade korjeandmetesse (Krista Kulderknup, Organic Estonia)
14.15 Ettevõtete eksportimise kogemuslood (erinevad ettevõtted, arutelu juhib Krista Kulderknup)
14.45 Kokkuvõte ja lõpusõnad

Registreerimine: Palun registreerige ennast hiljemalt 27. mai saates e-mail Liis Lättingule (liis.latting@civitta.com).

Webinar toimub Hangouts keskkonnas ja link üritusele saadetakse kõigile registreerunud osalejatele toimumispäeva hommikul.

Kontaktisikud: