Teade

Eetris on Tallinna Ülikool: kuidas teha edukalt erialane kannapööre?

Äripäeva raadiosaate "Eetris on Tallinna Ülikool" külaline on TLÜ vilistlane ja Kohila lasteaia “Sipsik” direktor Kristina Mägi.

Kristina

Saatesarjas käivad külas ülikooli teadlased, õppejõud ja erinevate erialade ettevõtlikud, edukad ning tuntud vilistlased. Saab tutvuda nii ülikooli teadusvaldkondade ja teadlaste igapäevatööga kui ka sellega, mida põnevat on korda saatnud Tallinna Ülikooli vilistlased.

See kuu on raadios külas Kristina Mägi, kes õppis bakalaureusetasemel infoteadusi ja siis otsustas teha elus kannapöörde ning astuda alushariduse  pedagoogikat õppima. Täna on ta Kohila lasteaia “Sipsik” direktor.

Saates räägib ta kannapöördest lähemalt. Lisaks tuleb juttu töö- ja eraelu tasakaalust ning õpetajaametist üldisemalt.

Kuula saadet siin.