Edulugu

Larissa Jõgi – täiskasvanud õppija nädala laureaat

13. oktoobril tunnustati Jaan Poska majas täiskasvanud õppija nädala raames valitud Tallinna aasta õppijaid ja õpitegusid. Tallinna Haridusameti juhtivspetsialisti Viivi Loki sõnul on tunnustamise eesmärgiks elukestva õppimise ja õpilaste väärtustamine.

Larissa Jogi

„Õppimine täiskasvueas on muutumas normiks ja üha enam inimesi asub uusi teadmisi omandama, et parandada elukvaliteeti,“ sõnas Tallinna Haridusameti juhtivspetsialisti Viivi Lokk. „Õpiteele asumine pere ja töö kõrvalt nõuab head aja planeerimise oskust, pere ja lähedaste tuge ning tugevat motivatsiooni. Inimesed, kes leiavad endas tahet õpinguid jätkata ning selle ka ellu viivad, on loodetavasti innustavaks eeskujuks ka neile, kes endas veel kahtlevad.“

Aasta koolitaja 2022 on TLÜ haridusteaduste instituudi andragoogika dotsent Larissa Jõgi. Palju-palju õnne!

Kõik laureaadid