Kursuse tellimiseks Harno Moodle's on kolm võimalust

 

  1. E-kursuse tellimisvormi kaudu - otse e-õppe keskuselt! NB! Antud tellimusvorm on mõeldud TLÜ õppejõududele, kes soovivad tellida oma õppeainele kursust Moodle's.

  2. E-kirja teel - kirjutades TLÜ e-õppe keskusesse aadressil eope@tlu.ee. Kirjas palume märkida kursuse ainekood ja pealkiri ning akadeemilise suuna nimetus, kuhu alla kursus Moodle's paigutada. 

  3. E-kursuse tellimisvormi kaudu Harno Moodle kasutajatoelt. Peale seda peate kirjutama eope@tlu.ee ja me loome teile võimaluse oma kursustele registreeruda**.

** Alates 25.05.2018 seoses uue andmekaitsedirektiiviga on Harno Moodle's kadunud osalejate käsitsi lisamise meetod kursustele. See tähendab, et iga kasutaja, sh õppejõud peab oma kursusele ise registreeruma. Selleks avame teile õppejõudude registreerimise meetodi ja seame sellele parooli. Seega, kui tellite uut kursust Moodle taotlusvormi kaudu (vt punkt 3), siis pöörduge peale seda ka meie poole, sest Harno Moodle'i kasutajatugi vastavaid meetodeid ise ei loo ning teil puudub võimalus oma kursusele pääseda.