Sügis 2022

 

 “Bitter/Sweet” - Angeliina Otsa, Hanna-Liis Parts, Marija Smagarinsjaka, Gertin Kender    
“Kutsumata külalised” - Angela Kattel    
“PNK_MND bränd. Plakatid” - Karl Henrik Rattus    
“Joonte lugu” - Eva Grete Huul
“Tuletantsija päevik” - Alisa Merkurieva    
“Emotsioonid” - Marin Laes    
“Kümme aastat televisiooni raadiomajas”
“Maalide helid” - Irina Travkina
“PNK_MND bränd. Moefotod” - Krislin Uussaar    
“Paigalolu” - Egon Gentalen    
“8 x nopitud” - Eve Valper    
“Reisikirjad” - Tanel Roomere

Kevad 2022

URMAS VIIK, koomiksinäitus “Tume planeet”
Vita galerii, 1 k, kuni 18.05.2022

EVE KIILER “Kõik teed viivad mereni”
Nova galerii 1. k, kuni 22.05.2022

"Muutlik emotsionaalne seisund" IKUMUMU kipsistuudio
Mare galerii, Mare 1. k, kuni 14.05.2022

SOFIYA SENICHENKOVA „Täiesti üleslöödud ja pole kuskile minna”
Tallinna galerii, Mare 2. k, kuni 12.05.2022

MARI SAAREPERA „Jalutuskäik kahtluste radadel”
Tallinna galerii, Mare 2. k kuni 14.05.2022,

“Kümme aastat televisiooni raadiomajas”
Teadusgalerii, Astra 1. k, kuni 20.08.2022

ALEKSANDRA IANCHENKO “Mööda Laagna teed”
Euroopa galerii, Astra 2. k, kuni 14.05.2022,

LIINA OJA „Monoloog või dialoog?”
Astra 2. k, kuni 20.05.2022

“Jüri Rent 70”
Terra maja fuajee 01.05 - 06.05.2022

MARGE ROBAM “Kodupaik”
Terra galerii, Terra 2. k, kuni 14.05.2022

EVE VALPER “8 x nopitud”
Vita 2. k, kuni 14.05.2022

TANEL ROOMERE “Reisikirjad”
Vita 4. k, kuni 20.06.2022

“Bitter/Sweet”, ristmeedia tudengid,
Tallinna galerii, Mare 2. k, avamine 16.05.2022

IKUMUMU eriala tudengite näitused alates 23. maist

IRINA TRAVKINA “Maalide helid”, Terra galerii, Terra 2. k

“PNK_MND bränd”, Vita galerii, Vita 1. k

EGON GENTALEN “Paigalolu”, Vita 4. k

“Filmiplakatid”, IKUMUMU 1. kursus, Nova 4. k

ANGELA KATTEL “Kutsumata külalised”, Mare galerii, 1. k

EVA GRETE HUUL “Joonte lugu”, Tallinna galerii, Mare 2. k

JANAR KASEORG “Labürindid. Ekseldes lahenduse poole”, Euroopa galerii, Astra 2. k

Sügis 2021

MARE (Uus-Sadama 5)

Näitus Autor Eriala Toimumisaeg Galerii Korrus
 “Grass is Greener on the Other Side” Laura Laas IKUMUMU eriala tudeng 20.05-19.09.2021 Mare galerii 1. korrus
“Valguskiir / Ray of Light”  Sofia Senichenkova  IKUMUMU eriala tudeng 01.06 - 10.10.2021   2. korrus
“Jäljed” Triin Resik  Kunstiõpetaja MA tudeng 30.08 - 15.10.2021 Tallinna galerii 2. korrus
“Päev uues kodus / 
A day in a New Home”
Karmen Karus  IKUMUMU eriala tudeng 13.09 - 15.10.2021 Tallinna galerii 2. korrus
“Reis jalanõuriiulisse” Karin Luuk Kunstiõpetaja MA tudeng 30.08 - 23.09.2021 Mare galerii 1. korrus

ASTRA (Narva mnt 29)

Näitus Autor Eriala Toimumisaeg Galerii Korrus
Kuhu lähed Virumaa? Fosforiit - sõber või vaenlane?      Kuni 01.11.2021 Teadusgalerii 1. korrus
“Esivanemad” Margot Kask  Visuaalkunsti dotsent, BFM 17.09 - 30.10.2021 Euroopa galerii 2. korrus

TERRA (Narva mnt 25)

Näitus Autor Eriala Toimumisaeg Galerii Korrus
Ma näen sind” Johan Russow, Karl Hendrik Rattus, Vadim Markov  IKUMUMU eriala tudengid 20.09 - 14.10.2021 Terra galerii 2. korrus

VITA (Narva mnt 27)

Näitus Autor Eriala Toimumisaeg Galerii Korrus
“Sisemised piirid / Internal Borders”  Irina Travkina  IKUMUMU eriala tudeng 20.05 – 15.10.2021   1. korrus
“Lava / The Stage” Rünno Lahesoo    Kuni 23.09.2021   1. korrus
"Mait Agu 70" Rahvatantsuansambel Soveldaja   01.10 – Vita Galerii 1. korrus
“Viiv / Path” Kertu Tort  Kunstiõpetaja MA tudeng 13.09 - 28.10.2021   2. korrus
“Monoloog või dialoog” Liina Oja  Kunstiõpetaja MA tudeng 06.09 - 29.10.2021   2. korrus
“Reisikirjad” Tanel Roomere  Kunstiõpetaja MA tudeng 13.09 - 29.10.2021   3. korrus
“Unenägu” Liina Raidoja  Kunstiõpetaja MA tudeng 06.09 - 29.10.2021   4. korrus

NOVA (Narva mnt 27)

Näitus Autor Toimumiseaeg Galerii Korrus
"Värviproovid" Kristia Aren     1. korrus
“Perifeeria võrdub keskpunktiga / Periphery Equals the Center” Vadim Markov  03.09 - 29.09.2021 Nova galerii 1. korrus

Kevad 2021

MARE (Uus-Sadama 5)

Näitus Autor Toimumisaeg Galerii Korrus
„iseenda aines / studies of oneself“ Kadri Tiganik 10. juuni - 22. august Tallinna galerii 2. korrus
„Valguskiir / Ray of Light" Sofia Senichenkova 20.mai - august   2. korrus
„Grass is Greener on the Other Side” Laura Laas 20. mai - august 2020 Mare galerii 1. korrus
„Ты рядом / Oled kõrval / Next to Me” Vadim Markov 20. mai 2020 - juuli 2020   1. korrus

ASTRA (Narva mnt 29)

Näitus Autor Toimumisaeg Galerii Korrus
„Kas(s)”  Mariel Peetson 20.mai - juuli Euroopa galerii 2. korrus

TERRA (Narva mnt 25)

Näitus Autor Toimumisaeg Galerii Korrus
“Kadu / Decay” Ave Hansen   Kohvik Oaas 1. korrus

VITA (Narva mnt 27)

Näitus Autor Toimumisaeg Galerii Korrus
„Päev Uues kodus / A Day in a New Home” Karmen Mai Karus 20.mai - juuli Vita galerii 1. korrus
„Sisemised piirid / Internal Borders”  Irina Travkina  20.mai - juuli   1. korrus
 „Inspiratsiooni topograafia / Inspiration Topography”  Aivar Aunap 20.mai - juuli   2. korrus
„Käsikirjad II” IKUMUMU tudengid September 2020 - juuli 2021   2. korrus
„Hirm - hirmude pletamine / Fear - Overcoming Fear” Krislin Uussaar 20.mai - juuli   2. korrus
 „Keskkond / Environment" Markus Hugo Rohtla 20. mai - juuli 2020   3. korrus
„Post-it. Delete-it” Reti Kokk 1. jaanuar - juuli 2020   3. korrus

Anne Grete Aps „päris paljas / naked", video (Vita 1. k)
Alyssa Kišenja „Kujutletud maastikud / Imaginary Landscapes", video (Vita 1. k)
Jelizaveta Lapitševa „MIna. Dorian Gray / Me. Dorian Gray", video (Vita 1. k)

NOVA (Narva mnt 27)

Näitus Autor Toimumiseaeg Galerii Korrus
„Ebaküps / Immature” Karl Hendrik Rattus 20.mai - juuni Nova galerii 1. korrus

Sügis 2020

 

Krista Aren "Olen Vesi. Vol.2"- Nova galerii, Nova 1. korrus

Berit Pajula "Vabanemine" - Vita galerii, Vita 2. korrus

Kadri Tiganik "Märgatus" - Vita galerii, Vita 3. korrus

Karoliine Kask "Avanemised. Sulgumised" - Vita galerii, Vita 4. korrus

Karin Luuk "Must mapp" - Tallinna galerii, Mare 2. korrus

Reti Kokk "Post-it. Delete-it" - Mare galerii, Mare 1. korrus

Karoliine Kask "Avanemised. Sulgumised" - Mare galerii, Mare 1. korrus

Krõõt Nõmmela "Peremustrid" - Terra galerii, Terra 2. korrus

Kevad 2020

Terra galerii, Terra maja 2. korrus

1. Eve Kiiler „Ideaalset linna otsimas“ 20.01.-20.02.2020 (pikendatud)

2. Kunstiõpetuse eriala arhiivi näitus (aeg täpsustamisel, sügis 2020)

 

Euroopa galerii, Astra maja 2. korrus

1. Berit-Bärbel Rebane, Mari Saarepera, Lora-Liza Parv "Tindikala tindipala" joonistused 11.11.2019-01.06.2020
2. IKUMUMU tudengite kollaa
žid (aeg täpsustamisel)

 

Teadusnäituste galerii, Astra maja 1. korrus
1. „Arheoloogilised leiud Eestis 2019“ 16.12.2019-08.02.2020

2. Ühiskonnateaduste instituudi ülevaatenäitus „Millega sa tegeled Tallinna Ülikooli ÜTI teadlane?“ 13.02.-27.04.2020 (pikendatud sügiseni)

3. Näitus füüsikast (TLÜ doktorant Siim Tõkke) september 2020

 

Astra foorumi püramiidid
1. „Kaasav ELU“ juhendajad Eda Heinla, Jana Kadastik, Tiia Artla 13.01.-13.03.2020 (pikendatud sügiseni)

 

Astra maja II korrus

1. Berit-Bärbel Rebane "Väikeste surmade linn" alates 02. juuni 2020

 

Teabekeskuse galerii, Astra maja 1. korrus, Teabekeskus
1. „Kaasav ELU“ juhendajad Eda Heinla, Jana Kadastik, Tiia Artla 13.01.-13.03.2020 (pikendatud sügiseni)

 

Mare galerii, Mare maja 1. korrus
1. Üliõpilaskonna fotoklubi näitus 04.11.- 12.02.2020  (pikendatud)

 

Tallinna galerii, Mare maja 2. korrus
1.  Anna Kõuhkna "Heljub omaenda maal" fotoseeria 13.01.-01.03.2020 

2. Mari Saarepera "Loovuse võlumaa" alates 02. juuni 2020

 

Mare maja fuajee

1. Õpetajahariduse 100. aastapäevaks valminud näitus „Nutikas mõtleb teisiti“ 16.01.-31.03.2020 (pikendatud)

Sügis 2019

Terra galerii, Terra maja 2. korrus
1. Jaak Kikas "Studia Botanica" avamine, kolmapäeval 11.septembril. Näitus jääb avatuks oktoobrikuu lõpuni. Vaata galeriid
2. IKUMUMU 1.kursuse skulptuurid 04.11.-17.11. 2019
3. Jane Remm metsamaalid 20.11.2019-26.01.2020

Euroopa galerii, Astra maja 2. korrus
1. Üliõpilaskorporatsioon Lembela 95. a. fotonäitus 9.09.-27.09.2019
2. Mondo fotonäitus "Millist maailma me tahame aastaks 2030?" 30.09.-30.10.2019
3. "Tindikala tindipala" joonistused. Autorid: Berit-Bärbel Rebane, Mari Saarepera, Lora-Liza Parv 11.11.2019-12.01.2020

Teadusnäituste galerii, Astra maja 1. korrus
1. Fotonäitus „Teistmoodi samasugune“  01.07.-23.09.2019 (pikendatud)
2. Ühiskonnateaduste instituudi ülevaatenäitus (näituse aeg täpsustamisel)
3. Arheoloogia teaduskogu tutvustav näitus (näituse aeg täpsustamisel)

Astra foorumi püramiidid
1. Nutikas mõtleb teisiti 24.10-31.12.2019 vaata galeriid

Teabekeskuse galerii, Astra maja 1. korrus, Teabekeskus
1. Mari Saarepera (MA) kollaažid ja päevikud 18.05.-06.10.2019
2. IKUMUMU 3.k tudengite Narva näitus 07.10.-24.11.2019
3. Argipäevade fotoseeriad - IKUMUMU tudengid 25.11.-02.02.2020

Mare galerii, Mare maja 1. korrus
1. Hanna Stina Heinloo "Oled kuningas, rüütel või narr?" 18.05.-30.09.2019
2. Marko Veinbergs „Silm ja ilm“ 30.09.-03.11.2019
3. Üliõpilaskonna fotoklubi näitus 04.11.- semestri lõpuni

Tallinna galerii, Mare maja 2. korrus
1.  "Kujutletud ruumid" Arhitektuurimakettide fotoseeriad 02.09.-13.10.2019
2. Soome-Ugri rahvaste ajaloo teabenäitus 14.10.-30.12.2019 Näituse avamine 14.11.2019

Nova galerii, Nova maja 1. korrus
1. Eve Kiiler "Ideaalset linna otsimas" 26.08.-29.09.2019
2. Orest Kormašovi maalid 30.09.-05.11.2019 (pikendatud ) vaata galeriid
3. PÖFFi plakatinäitus, kureerib Krista Aren 

Kevad 2019

 

Terra Galerii
1.    Eve Kiiler "Vaadates läbi akende" 21.11.2018-15.02.2019
2.    Emily Aalde fotoseeria "Kadrioru ajakihid"  19.02.-18.03.2019
3.    Hannela Lüsi ja Darja Volkova maalid 20.03.-12.05.2019
4.    Ave Hansen, BA töö - Illustratsioonide seeria „Väike valge“ 14.05.-17.06.2019

Euroopa Galerii
1.    Hanna Dovha ja Maria Kaber "Maa-aluste jälgedes" 27.11.-18.02.2019
2.    "Käsikirjad", IKUMUMU I kursus 22.02.2019-14.04.2019
3.    Berit-Bärbel Rebane fotonäitus  "Miks nii negatiivne?" 18.05.-30.08.2019

Teadusnäituste Galerii
1.    Arheoloogia teaduskogu "Arheoloogilised leiud 2018" 13.12.2018-28.02.2019
2.    TLÜ linnaku õueala eskiisjoonised 04.03.-19.03.2019 Vaata galeriid
3.    Anneli Palo "Eesti metsad" loodusfotod metsatüüpide ülevaade  18.03.-11.06.2019
4.    Fotonäitus „Teistmoodi samasugune“  01.07.-23.09.2019

Astra Foorumi püramiidid
1.    Tiia Artla, Mati Mõttus "Lihtne ja soe" alates 10.10.-15.02.2019
2.    Berit Bärbel Rebane "Ise tehtud deemonid"   01.03. - 30.04.2019
3.    Ökoloogia Instituut ja Poola Vabariigi Suursaatkond: "Ta lendab mesipuu poole" 06.05- 07.06.2019 Vaata fotogaleriid!
4.    LTI lntegreeritud tehnoloogiate ja käsitöö eriala lõpu- ja õppetööd 10.06.-30.09.2019

Teabekeskuse Galerii
1.    Ühisnäitus "Kunstniku päevik", kuraator Margot Kask (BFMi õppejõud) 04.03.-20.05.201
2.    Mari Saarepera "Loovuse võlumaa" 18.05.-september

Mare Galerii fuajee
1.    ELU projektide kokkuvõtted 04.02.-11.02.2019
2.    MiksMitte!? BFMi üliõpilased, ristmeediaprojekt  25.02.-12.03.2019
3.    „Ajanihe: udmurdi noorte palvused 1993/2017“  21.03.-03.05.2019 Vaata fotogaleriid!
4.    „Eesti Tuletõrje 100“ 24.05 -08.07.2019

Mare Galerii 
1.    Karl Hendrik Rattus maalid 20.11.-25.02.2019
2.    Maris Soobik "Perekond" 25.02.-12.05
3.    Hanna Stina Heinloo "Oled kuningas, rüütel või narr?" 18.05.-30.09.2019

Mare Galerii II
1.    Laura Hirvoja maalid "Kuidas paistab muusika?" 14.03.-16.04.2019
2.    Regina Laanetu - Tantsivad jooned, BA lõputöö 20.05.-30.09.2019

Tallinna Galerii 
1.    Inga Maria Jakobson "Variatsioonid reaalsusest" 21.11.2018-20.01.2019
2.    Raul Esko "Fotopäevik" 18.02.-16.04.2019
3.    Kristin Kutti (MA)

Tallinna Galerii II
1.    Laura Roomets "Mõttekäigud" 21.11.2018-20.01.2019
2.    Greta Lizette Laanet - "Kelle linn?" 18.02.-17.04.2019
3.    ELU projektina valminud näitus "Ajarännak Tallinna Südalinnas" 18.05.-30.09.2019

Nova Galerii
1.    Arne Maasik "Louis Kahn projekt", kuraator Heie Treier 18.01.-16.04.2019
2.    Haapsalu kolledži arhitektoonika objektid  22.04.-12.05.2019
3.    Emma Ambur BAtöö, "Viie Eesti mängufilmi heli- ja värvikoodid" 

Kohvik Oaas
Lora-Liza Parv "Assortii ja Hirm" 20.05.-18.09.2019

Loodus- ja terviseteaduste instituut, Räägu tn 49
Sophie Imbeault "Aju kui kunst" alates 11.03.2019 kevadsemestri lõpuni, 3. korrus
 

Sügis 2018

 

Terra
1.    Marko Veinbergs "Eluilu". Ülespanek 30.08.-09.11.2018
2.    Eve Kiiler "Vaadates läbi akende" 21.11.2018-15.02.2019

Euroopa Galerii
1.    Liisa Pähk "Sa ei pea seda mulle rääkima" 27.08.-07.10.2018
2.    Anete Lomp "Kartulikaunitarid" kartulitrükid ja joonistus 08.10.-26.11.2018
3.    Hanna Dovha ja Maria Kaber "Maa-aluste jälgedes" 27.11.-18.02.2019

Astra näitusepind 
1.    Arheoloogia teaduskogu "Arheoloogilised leiud 2018" 13.12.2018-28.02.2019

Astra Näituste Püramiidid ja Astraarium kohvikuteala
1.    Tiia Artla, Mati Mõttus  "Lihtne ja soe" 10.10.-15.05.2019

Astra Foorumi 2. korruse väike betoonsein
1.    Regina Rehbach joonistused "forming lines - lining forms" 27.12.-11.03.2019

Mare Galerii 1. korrus valge
1.    Triin Sagen "Aegruum" 27.08.-18.10.2018
2.    TLÜ Fotoklubi näitus 15.10.-19.11.2018
3.    Hendrik Rattus maalid 20.11.-25.02.2019

Tallinna Galerii 2. korrus valge sein
1.    Margot Kask "Painded ja pöördumised" 27.09.-19.11.2018 (lisaks betoonsein)
2.    Inga Maria Jakobson "Variatsioonid reaalsusest" 21.11.2018-20.01.2019

Tallinna Galerii 2. korrus betoonsein
1.    Laura Roomets "Mõttekäigud" 21.11.2018-20.01.2019

Nova Galerii
1.    Krista Areni maalid-assamblaažid 
2.    PÖFFi raames filmiplakatite ajaloo näitus "Eesti filmiplakat 1968-1988"

 

Kevad 2018

 

Terra Galerii 
1.    Jana Pokotylo "Fantoomvalu"  29.01.-19.02.2018
2.    Kristjan Kalde "Siseväli" maastikumaalid 23.02 - 12.04.2018 Vaata fotogaleriid!
3.    Viire Jagomägi ja Jana Pokotylo "Ma nägin Sind mängimas" 17.04-15.2018

Astra näitusepind
1.    TLÜ Arheoloogia Teaduskogu "Arheoloogilised uuringud Eestis 2017" 05.02.–27.02.2018
2.    Sophie Imbeault "Aju kui kunst" 05.03 - 21.05.2018
3.    ELU projekt "Tarbimise vähendamine" 21.05-01.12.2018

Astra Teadlaste Foorum püramiidid
1.    TLÜ Integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö eriala tudengitööde näitus „Mõtlevad käed“ 19.02.-27.04.2018 Vaata fotogaleriid!
2.    LTI integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö ning BFM kunstide eriala lõputööde näitus 04.06.-05.10.2018

Astra II korruse Galerii
1.    Kalli Pilov  "Käsi käes" Lavastusfotod 05.02.-18.03.2018
2.    Michaela Engström "Väljaütlemata väljaütlemised II" 19.04-19.05.2018

Euroopa Galerii 
1.    Grupinäitus Aks-Karla Ribelus, Ave Hansen, Berit-Bärbel Rebane, Anna Dovha, Hanna-Stina Heinloo, Hannela Lüsi, Lora-Liza Parv, Tiina Reintrop (juhendaja Linda Elken ) "Päevauudised"  20.02-20.03.2018
2.    Hanna-Stina Heinloo "Taevas puutus vastu varbaid" luule ja illustratsioonid 26.03-03.05.2018
3.    Liisa Pähk - "Sa ei pea seda mulle rääkima" installatsioon + tekst 07.05-12.07.2018

Teabekeskuse Galerii
1.    Margot Kask Abstraktsed söejoonistused 05.02.-28.03.2018 Vaata fotogaleriid!
2.    Kertu Sillaste - "Igaüks teeb isemoodi kunsti" - 28.03.-16.05.2018
3.    Tuuli Tohver - "Jälg ajakangal" lõputöö BFM kunstide suund 14.05.-31.07.2018

Mare Galerii 1. korrus
1.    Pavel Ivanov "Seitse" 19.02-19.03.2018
2.    Päästeamet „Päästeamet 25“ 20.03.-16.04.2018
3.    Triin Sagen lõputöö BFM kunstide suund 21.05.-31.08.2018

Mare Galerii 2. korrus betoonsein
1.    Lora-Liza Parv Fotoseeria "Assortii" 05.02.-18.03.2018
2.    Valeriya Shemyakina "Proovi lõpetada" 26.03.-19.05.2018
3.    Kalli Pilov lõputöö BFM kunstide suund 21.05.-31.07.2018

Mare Galerii 2. korrus valge sein
1.    Berit-Bärbel Rebane "Maastikud" 12.02.-18.03.2018
2.    Tiina Reintop - "Hüljatud piltide album" 23.04.-21.05.2018
3.    Pavel Ivanov BFM kunstide suund lõputöö 28.05.-24.06.2018

Kohvik Oaas 
1.    Anu Purre "Floromaania" joonistuste digitrükid 13.02.-25.03.2018 pikendatud 
Tallinna Ülikooli muuseum
1.    Berit-Bärbel Rebane "Koguja päevik" lõputöö BFM kunstide suund 18.05.-31.09.2018

Nova Galerii 
1.    Andres Tarto "Kõrgelt leitud. Eestimaa mustrid ja kujundid" aerofotod 20.03.-30.04.2018
2.    Anastassia Gaplevski lõputöö BFM kunstide suund 28.05.-17.06.2018

Ursa Galerii
1.    BFM kunstide suund MA1 ja MA2 loomingulise projekti näitus, juhendaja Margot Kask 22.01.-18.02.2018
2.    BFM kunstide suund lõputööd Viktoria Savina, Valeria Gosteva, Xenia Mitkevich, Anastassia Gaplevski 21.05.-31.06.2018

Näitused TLÜst väljas
1.    "PUNKT" AALTO+BFM näitus Makasiini L3 Helsingis. 27.04-13.05.2018 Kuraator Renee Aua
2.    "MAAALUSED" IKUMUMU2 Kaevandusmuuseumis. 18.05-11.06.2018 Kuraator Krista Aren
3.    Tallinn ART WEEK BFMis 12.06.-15.06.2018
4.    Arhitektuurimakettide fotod ArhMus. IKUMUMU2  18.06.- Kuraator Margot Kask ja Eve Kiiler.

 

Sügis 2017

 

Terra galerii 

Anita Karma maalid "Karma aed" 04.09.-15.10.2017

Ökoloogia keskuse rahvusvaheline mereteemaline fotokonkurss 16.10.-03.12.2017

Abstraktsed ruumilised kompositsioonid. Juhendaja Krista Aren 04.12.2017 - 21.01.2018

Teabekeskuse galerii

Yyhely Hälvin "Sarvekandjad ja Valge Vares" graafika, mustvalged ja kollaažid

Kohvik Oaas

Ava Hansen "Pidu ja kõdu"  27.11.2017 - 04.02.2018

Euroopa Galerii

Kadri Kadakas "Minu maailm" fotokollaazid (BAtöö) 04.09.-05.11.2017

Laura Roomets. Kadrioru ärikeskus, mustvalged arhitektuurifotod. 08.11.2017 - 10.01.2018

Astra näitusepind

Kärt Viljalo ja Marko Veinbergs fotonäitus „Pestitsiidid“ 25.09.-19.11.2017 Vaata galeriid

Anu Purre "Floromaania" joonistuste digitrükid 04.12.2017 - 04.02.2018

Astra Teadlaste Foorum

"Arheoloogia sees ja väljas" TLÜ Arheoloogia Teaduskogu, kuraatorid Ülle Tamla, Mauri Kiudsoo ja Aive Viljus 15.05.-01.10.2017

Teabekeskuse Galerii

Paula Parts "Paradiis" Paula Parts 08.11.2017 - 19.01.2018

Mare Galerii 1. korrus

"Fotoklubi liikmete suvised tegemised" TLÜ fotoklubi 30.10.-01.12.2019

Louis Caspar Schmitt  "In- and Outside Telliskivi" 04.12.2017 - 01.02.2018

Mare Galerii 2. korrus valge sein

Piibe Piirma - "Rändurite portreed", fotod mikroorganismidest 04.09.-08.10.2017 Vaata galeriid

Berit-Bärbel Rebane - fotonäitus "Väikesed surmad" 09.10.-12.11.2017

Loovteraapia 10. aasta juubelinäitus. Kuraator Sirje Runge 13.11.-03.12.2017

Holger Rannus Joonistuste digitrükid 11.12.2017 - 02.02.2018

Mare Galerii 2. korrus betoonsein

Piibe Piirma - "Rändurite portreed", fotod mikroorganismidest 04.09.-08.10.2017 Vaata galeriid

Loovteraapia 10. aasta juubelinäitus. Kuraator Sirje Runge 13.11.-03.12.2017

Louis Caspar Schmitt - "Seitse päeva" 04.12.2017 - 01.02.2018

Kevad 2017

 

Terra galerii

Paula Parts ja Mikk Kask "Märkamisaeg" 09.01.-19.02.2017

Orest Kormašov "La bella vacanza" 13.02.-02.04.2017

"ULTRA" Aalto Ülikooli ja BFMi tudengite ühisnäitus 03.04.-07.05.2017

"VABAPINGE. Visandid ja katsetused", kuraatorid Kai Kaljo ja Margot Kask 08.05.-28.05.2017

Euroopa Galerii

Yyhely Hälvin "Ööloomad" 06.02.-09.04.2017

Kristel Sergo "Iga rännak algab kodust" 10.04.-28.05.2017

Grete Teng "Kivilinna mitu palet" (BAtöö) 28.05.-03.09.2017

Teabekeskuse Galerii

Akvile Sedleviciute "From River to lake, from forest to field, from Europe to Indonesia" 30.01.-12.03.2017

Renee Aua "Näod ja killud" 13.03.-02.04.2017

"ULTRA" Aalto Ülikooli ja BFMi tudengite ühisnäitus 03.04.-07.05.2017

Anna Kõhukna "Südameseisud" (BAtöö) 28.05.-24.09.2017

Astra Teadlaste Foorum

"Visegrádist Visegrádini" Poola Vabariigi Suursaatkonna näitus 27.02.-12.03.2019 Vaata galeriid

"AJUTAJU" Psühhiaatriakliiniku patsientide tööde näitus 13.03.-02.204.2017 Vaata galeriid

"Arheoloogia sees ja väljas" TLÜ Arheoloogia Teaduskogu, kuraatorid Ülle Tamla, Mauri Kiudsoo ja Aive Viljus 15.05.-01.10.2017

Konfuutsiuse Instituudi näitus 08.05.-28.05.2017

Astra näitusepind

"Kunst füüsikas?" kuraator Sander Paekivi 20.02.-21.05.2017 Vaata galeriid

Piret Räni "Ugrilase värviraamat" 22.05.-29.09.2017 Vaata galeriid

Teeme õueala puhkealaks. Uue Ursa õppehoone eskiisid 16.01.-24.09.2017

Pille-Riin Talts "Mängud toore iluga" 16.01.-25.06.2017

Mare galerii 1. korrus valge sein

"VABAPINGE. Visandid ja katsetused", kuraatorid Kai Kaljo ja Margot Kask 08.05.-28.05.2017

Mare galerii 1. korrus betoonsein

Berit-Bärbel Rebane "Linnu silmadega linn" 03.04.-07.05.2017

"VABAPINGE. Visandid ja katsetused", kuraatorid Kai Kaljo ja Margot Kask 08.05.-28.05.2017

Mare galerii 2. korrus valge sein

Kristjan Kalde "Tajumaa" 27.02.-21.065.2017

Darja Rattik "Mina-Jumal" (BAtöö) 22.05.-30.08.2017

Mare galerii 1. korrus betoonsein

Darja Rattik "Inktober" 16.02.-09.04.2017

Anna Kõhukna "Mis toimub Veenusel" 10.04.-21.05.2017

Maarit Mürk "Imedemaa" 22.05.-30.08.2017

Mare aatrium 3.k. muuseumi nišš

"AJUTAJU" Psühhiaatria kliiniku patsientide tööde näitus 13.03.-12.04.2017 Vaata galeriid

Sügis 2016

 

Terra galerii

Liispet Undusk "Alguse mäed" 19.09.-16.10.2016

Tauno Ostra "Õ;" 18.10.-02.12.2016 Vaata galeriid

Beeke Janssen "Lase mu hingel voolata" 05.12.-08.01.2017

Euroopa Galerii

Mikk-Artur Ostrov "Portfoolio 17.06.2016" 03.10.-30.10.2016

Darja Rattik "Hannise tiivad" 31.10.-29.01.2017 Vaata galeriid

Teabekeskuse Galerii

"Sõda ja rahu" Ukraina saatkonna külalisnäitus 29.08.-02.10.2016

Astra näitusepind

"Sõda ja rahu" Ukraina saatkonna külalisnäitus 29.08.-02.10.2016

Iris Kivisalu "Kas keegi teine ei võiks aidata?" Heateo Sihtasutus, külalisnäitus 03.10.-04.12.2017

Astra Teadlaste Foorum

"Sõda ja rahu" Ukraina saatkonna külalisnäitus 29.08.-02.10.2016

Mare galerii 1. korrus valge sein

TLÜ fotoklubi „Tudengite fotonäitus“ 31.10.-27.11.2017

ELU projekt "ELU: NAISED UDUS", kuraator Kai Kaljo  12.12.2016-05.02.2017

Mare galerii 1. korrus betoonsein

Pille-Riin Talts "Metsamüstika" 31.10.-11.12.2016 Vaata galeriid

Mare galerii 2. korrus valge sein

Anna Kõuhkna "Ähm" 31.10.-26.02.2017 Vaata galeriid

Mare galerii 2. korrus betoonsein

Sihtasutus Archimedes, külalisnäitus 26.09.-30.10.2016

Fotoseeria kunstimuuseumidest 07.11.-22.01.2017
 

Mare aatrium 3.k. muuseumi nišš

"We are different, but united", külalisnäitus 21.11.-11.12.2016

Ursa projektiruum

Aleksander Erstu "Iteratsioonid" 17.10.-13.11.2016 Vaata galeriid

Kevad 2016

 

Ursa galerii
"Katsed, ekslemised, avastused, visandiplokid ja kunstnikuraamatud" Kuraator Margot Kask 12.04.-06.05.2016 Vaata galeriid