TLÜ blogi

Eetris oli LUNA TV kevadhooaja avasaade

6. aprillil kell 18 läks BFMi telestuudiost eetrisse LUNA TV kevadhooaja esimene otsesaade.

tlü uudistesaade

LUNA TV kevadhooaja esimene saade uuris, kuidas on võimalik täiskohaga tööl ja ülikoolis käia ning tõi vaatajateni lõbusa reportaaži sellest, kust loengute vaheajal tops kõige maitsvamat ja soodsamat kohvi haarata. Külas oli laulja ja laulukirjutaja Johanna Randmann, BFMi IKUMUMU tudeng, kes näitas, kuidas pusadele maalida.

Eesti kõrgkoolide ainsa iganädalase otsesaate taga on Tallinna ülikooli tudengite ELU projekt. ELU ehk Erialasid Lõimiv Uuendus annab üliõpilastele võimaluse õppida läbi aktiivse tegevuse. LUNA TV uudistesaadet veavad sel kevadel ajakirjanduse bakalaureuseõppe II aasta, audiovisuaalse meedia, reklaami ja suhtekorralduse, psühholoogia ja teiste erialade üliõpilased. Üliõpilasi juhendavad Andres Jõesaar, Urmas Eero Liiv, Külli-Riin Tigasson, Jaan Kalmus ja Marko Järv.

Varem vedasid LUNA TV uudistesaadet BFMi nüüdismeedia magistrandid.

Kevadsemestril on saade otse-eetris kolmapäeviti kokku kuuel korral.

Vaata avasaadet: