Hea õppejõud

TLÜ üliõpilaskonna juht Johanna Viik tiivustab kõiki õppejõudusid üliõpilaskonna volikokku nominente esitama.

Johanna Viik

Kas oled mõelnud, et vahepeal võiks tudengid valjemat häält teha? Seista ise oma õiguste eest ning rääkida ülikooli elus kaasa? Ma tean, et Sa kohtud iga päev andekate ja toredate tudengitega, kelles on potentsiaal selleks olemas. Üliõpilaskonna volikogu on see koht, kuhu need teravad üliõpilased jõudma peaksid, et kõigi üliõpilaste eest seista. Praegusel ajal, mil riigikogus otsustatakse mitmete ülikoolide ja kõrgharidusega seotud teemade üle, on eriti oluline, et volikogus oleksid üliõpilased, kellel on häid lahendusi ning julgust nendes teemades kaasa rääkida nii ülikooli kui ka Eesti tasandil. 

Selleks, et volikokku jõuaksid julged ja sõnaosavad üliõpilased, on Sinul, hea õppejõud, võimalik anda oma panus! Kui tead mõnda üliõpilast, kes võiks volikokku kandideerida, siis anna meile temast teada siin, et ärgitada teda kandideerima. 

Ma tänan Sind siiralt, kui aitad meil saavutada tugevat volikogu, kes seisab valjuhäälselt ülikooli töötajate kõrval jätkusuutliku ning kvaliteetse kõrghariduse eest! 

ESITA OMA NOMINENT SIIN

Head
Johanna Viik
TLÜ üliõpilaskonna juht