Janne Schasmin: ootame oma kodusaali!

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskonna peatreener Janne Schasmin on tänavuse hooaja suhtes entusiastlik.

korvitüdrukud

Millistes liigades Tallinna Ülikooli naiskond tänavu osaleb?

Balti Liigas, milles osalevad Eesti, Läti ja Leedu parimad võistkonnad. Teisisõnu on see kõige tugevam liiga siinmail. Kaheksa naiskonda on arvatud eliidi hulka, Eestist peale meie veel Tartu Ülikool/ Kalev.
Pärast rahvusvaheliste liigade lõppu mängitakse Eesti meistrivõistluste play-off ning selgitatakse Eesti meister.

Millal on oodata hooaja kõige tähtsamaid mänge?

Meie jaoks on need kõik need, mille saame lõpuks pidada uues kodusaalis. Ootame ülikooli saali valmimist VÄGA, VÄGA, VÄGA.

Kuidas on naiskonna koosseisuga? Kes on loodetavad tähed? Milline on tudengite/õppejõudude/vilistlaste esindatus?

Sel hooajal mängivad enamasti tudengid, nende seas ka välisüliõpilased, ning tulevased tudengid ehk keskkoolitüdrukud. Selline väga lahe värvikas rahvusvaheline seltskond suurendab ka treeneri entusiasmi.

Kas ja kui, siis kuidas kavatsete enam publikut saali meelitada?

Siin ootame jätkuvalt ülikooli tuge, eriti aga mujalt pärit tudengeid, kellest osa ka naiskonnas mängib.